Seo paslaugos: patarimai, padedantys parašyti tinkamus seo tekstus

pagal | 2022-02-24

Kad seo paslaugos duotų kuo didžiausią naudą reikia tinkamai jas išmanyti. Vienas svarbiausių tokių dalykų yra tekstų rašymas. Privalu žinoti tam tikras taisykles, kurių pagalba nesunkiai galėsite perprasti tekstų rašymo sistemą ir taip kurti pridėtinę vertę. Tad šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kurie padės tinkamai parašyti seo tekstus.

Apimtis

Kad skaitytojas tikrai susidomėtų tekstu, jis neturėtų būti labai ilgas, nes tikėtina, kad daugelis skaitytojų, tokio teksto skaityti net nebaigtų. Taigi, optimaliausias jo ilgis turėtų būti apie 300 – 350 žodžių. Trumpesnių tekstų taip pat nerekomenduojama rašyti. Tokio ilgio tekstai yra patys optimaliausi, norint išdėstyti visas mintis, paaiškinti tam tikrus dalykus.

Antraštė

Kad tekstas lengviau žiūrėtųsi ir skaitytųsi, jį rekomenduojama suskirstyti į antraštes. Jos turėtų būti paryškintos arba išskirtos kitu raštu. Jo antraštėje rekomenduojama naudoti raktinį žodį, nors tai ir nėra privaloma.

Nuorodos

Parašytame seo tekste turėtų būti ne daugiau nei dvi aktyvios nuorodos, kurias paspaudus bus galima atsidurti jūsų internetinėje svetainėje, apie kurią yra kalbama tekste. Didesnio aktyvių nuorodų skaičiaus nerekomenduojama kurti.

Raktažodis

Tinkamai parašytas seo straipsnis savo tekste turėtų turėti apie 5 proc. raktažodžių kiekio. Tad kas antrame sakinyje jo kartoti nėra būtina. Labai dažnai pasikartojant norimam žodžiui, tekstas gali atrodyti neprofesionaliai ir skaitytojas praras susidomėjimą. Svarbu žinoti ir tai, kad nurodytas raktažodis gali būti naudojamas ne vien tik tokiu linksniu, kokiu yra prašoma, bet jį galima kaitalioti arba naudoti sinonimus.

Kokybė

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad seo tekstams kokybė nėra tokia svarbi, kaip kiekybė. Gali atrodyti, kad kuo daugiau parašytų tekstų, tuo geriau, o turinys lieka antrame plane. Tačiau toks požiūris yra klaidingas. Jeigu turinys nebus informatyvus ir įdomus, vargu ar skaitytojas rinksis tokius tekstus ir jūsų internetinė svetainė sulauks mažai lankytojų peržiūrų.

Iliustracijos arba paveikslėliai

Šis kriterijus seo tekstams yra privalomas. Be parinktų iliustracijų vargu ar bus sulaukta daug dėmesio. Tekste turėtų būti daugiau iliustracijų nei viena, taip dar labiau bus pritraukta skaitytojų dėmesio. Vaizdinė medžiaga gali būti nuotraukų pavidalu arba video medžiaga. Jos turėtų būti derinamos prie antraštės ir bent šiek tiek ją atspindėti.

 

 

 

Susidomėjimas

Kaip ir minėjome anksčiau labai svarbu, kad pirminis vaizdas sudomintų skaitytoją, tad tekstas turėtų būti suskaidytas į tam tikras dalis, turėtų unikalią antraštę ir iliustracijas. Susidomėjimą padės sukurti ne per ilgas ir ne per trumpas tekstas. Rekomenduojama, kad skaitytojas tekstą akimis galėtų perbėgti maždaug per 60 sekundžių ir taip nesunkiai rasti norimą informaciją.