Patarimai, kaip gauti pinigų pirmam verslui

pagal | 2019-01-09

Patarimai, kaip gauti pinigų pirmam verslui

Gimus verslo idėjai, jos įgyvendinimas prasideda nuo to, kad reikia rasti pinigų. Tai gali būti vienas sunkiausių etapų įkuriant savo įmonę, pro kurį kiekvienas verslininkas turi praeiti. Kad ir kokia gera bebūtų mintis, be pinigų – ji tiesiog neįgyvendinama. Tačiau argi tokiu atveju verslininkas turėtų nuleisti rankas?. Ką vertėtų žinoti, kad gauti pinigų pirmam verslui?

Patarimai, kaip gauti pinigų pirmam versluiVerslas bus sėkmingas ir jam pavyks gauti pinigų tik tada, jei tikėsite ir gyvensite savo įmonės planu, savo vizija. Sėkmės sulaukia tik tas verslas, į kurį įdedama daug pastangų. Kai padarysite viską, kad jūsų idėja būtų įgyvendinta, gauti finansavimą bus nesunku.

Nors ambicingumas turi labai didelę įtaką verslo formavimuisi, pastangų ir gerų minčių čia nepakanka. Net geriausios idėjos dažnai neišvysta dienos šviesos, nes susiduria su finansiniais sunkumais. Tik juos įveikus verslo idėja bus įgyvendinta. Žinoma, jei verslo plėtrai taikomi metodai bus neapgalvoti, net ir pačios didžiausios investicijos gali neatsipirkti ir tapti labai skaudžia pamoka. Tačiau nevertėtų nuleisti rankų. Pasitarus su specialistais, besidomint verslo struktūra bei dažniausiai padaromomis ir galiausiai – gavus pinigų savo verslui, net ir pirma verslininko patirtis gali būti visai sėkminga.

Labai dažniai nauji, jauni verslininkai skuba ieškoti būdų finansuoti savo verslą, nes verslo modelis jau iš pat pradžių reikalauja didelio finansavimo. Pačios pirmos lėšos yra skirtos perkant darbui skirta įrangą, nuomai bei kitoms lėšoms padengti.

Paskolos verslui yra pats populiariausias finansavimo būdas. Kuriant nedidelį arba vidutinį verslą, tai vienas populiariausių būdų skolintis ir gauti lėšų savo idėjos įgyvendinimui. Jungtinėse Amerikos Valstijose, Trys trečdaliai verslininkų pradeda verslą savo lėšomis, tuo tarpu net 16% ima paskolą. Kitų finansavimo būdų ieško labai nedidelis kiekis verslininkų. Verslo finansavimą tik susikūrusiai įmonei gauti yra kur kas sunkiau, nei jau patyrusiems verslininkas. Noras plėtoti jau sėkmingą verslą, nešantį pelno, yra lengviau įgyvendinamas, nes šiuo atveju gauti paskolą yra kur kas paprasčiau.

Beveik kiekvienas pirmasis verslas gauna finansavimą gavęs paskolą verslui su užstatu. Bankuose dirbantys specialistai ar First finance įmonės konsultantai padės jums išspręsti finansinius klausimus bei patars kaip sėkmingai vystyti verslą ateityje. First finance teikia paskolas tik verslui ir siūlo net 4 skirtingus paskolų tipus, o tai, pradedantiems savo pirmąjį verslą yra nepaprastai naudinga. Pradedant verslą, plačios žinios bei užsispyrimas yra labai svarbūs bruožai. Jei gerai pažinsite verslo pagrindus, suprasite jo struktūrą, pagal poreikį atsirinkę informaciją ir gavus tinkamą finansavimą, jūsų pirmasis verslas, jeigu jo idėja yra gera, gali atnešti labai gerų rezultatų ir užtikrinti plėtrą ateityje.

1 komentaras

  1. Dominykas

    Taip jau yra, kad kartais be paskolos verslui nelabai išsiversi… Gerai, kai verslas nedidelis ir pakanka tik smulkaus vartojimo kredito – mano idėjai įgyvendinti reikia kur kas daugiau pinigų 🙁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.