Kaip išsirinkti auksinę grandinėlę kasdienai?

pagal | 2022-10-19

Auksinis pakabukas "Drugelis" (pa546)

Daugelis merginų mėgsta auksinius pakabukus. Pakabukai puikiai atrodo su įvairių stilių drabužiais ir visada atrodo labai rafinuotai ir skoningai. Be to, jie yra tokie patvarūs, nes daug metų atrodo taip, lyg būtų pirkti vakar. Tačiau ir šiais laikais moterys dažnai bijo pirkti auksinius pakabukus, nes mano, kad jie gali greitai pasidaryti nuobodūs arba atrodyti pernelyg senamadiški. Tačiau yra keletas dalykų, kurie gali padėti apsispręsti ir išsirinkti tinkamiausią pakabuką, jis niekada nebus nuobodus ir džiugins kiekvieną dieną.

Koks papuošalas tinka kasdienai?

 

Renkantis auksinius pakabukus labai svarbu apsispręsti, kaip jis atrodys, kadangi yra įvairių dizainų, spalvoto aukso ir įvairių papuošimų. Jei tai papuošalas, pirktas konkrečiai progai ir turi kažkokią simbolinę reikšmę, tuomet galite skirti daugiau laiko paieškoms. Be to, galite pasirinkti keletą įdomesnių dizainų, kurie geriausiai atspindi norimą temą. Tačiau jei ieškote pakabuko, kurį galėtumėte nešioti kiekvieną dieną, tuomet ieškokite kuo paprastesnio papuošalo. Kuo elegantiškesnį pakabuką išsirinksite, tuo lengviau jį derinsite su turimais drabužiais ir aksesuarais. Taip pat labai svarbi papuošalų, kuriuos dažniausiai nešiojate, spalva. Jeigu dažniausiai mėgstate rinktis auksinius aksesuarus, tuomet verta įsigyti auksinius pakabukus. Tačiau jei dažnai renkatės sidabrą ir jam labiau patinkate, jums labiau tiks balto aukso pakabukas.

Asmens išvaizda ir veido bruožai padės pasirinkti tinkamą grandinėlę

 

Išsirinkti papuošalus gali būti nelengva, tačiau radus tinkamą dizainą, nesiūloma iškart pirkti. Pasirinkus dovanoti grandinėlę ar ieškant jos sau, mažiausiai tikėtina, kad dydį suklysite, jei pasirinksite pirkti grandinėlę, o ne žiedelį ar apyrankę, tačiau yra tam tikrų pasirinkimo taisyklių. Svarbu žinoti, kad kuo mažesnė apimtis ir plonesnis kaklas, tuo lengviau bus pritaikyti bet kokio ilgio grandinėlę. Tiek trumpi, tiek ilgi papuošalai ant kaklo puikiai tiks. Tuo pačiu metu, jei trumpa grandinėlė bus surišta aplink trumpą ir platų kaklą, kaklas vizualiai atrodys trumpesnis ir storesnis. Tokiu atveju reikėtų vengti grandinėlių aplink kaklą. Panašios taisyklės galioja ir žmogaus ūgiui – kuo aukštesnis žmogus, tuo reikia rinktis ilgesnę grandinę, ir atvirkščiai.