Kada verta imti paskolos pinigus

pagal | 2019-02-21

Kada verta imti paskolos pinigus

Staiga pristigus pinigų dažnai sukame galvą, iš kur jų pasiskolinti. Įvairios paskolos kartais gali būti vienintelis greitas būdas, padedantis pataisyti finansinę situaciją. Žinoma, šiuos pinigus reikės grąžinti, to nevertėtų pamiršti. Tačiau netikėtai pristigus pinigų svarbioms išlaidoms padengti, tai gali būti geriausia išeitis iš susiklosčiusios situacijos.

Skolintis tenka daugybei žmonių dėl įvairių priežasčių. Vieniems kreditai paskolos reikalingi trumpalaikiai, kitiems reikia didelės pinigų sumos ilgam laikui. Priklausomai nuo kiekvieno asmens poreikių galima rinktis ir atitinkamos rūšies paskolą. Pastarųjų yra įvairių, tad kiekvienas žmogus, atsižvelgdamas į savo finansines galimybes, turi pasirinkimo laisvę.

Vieni skolinasi kelioms dešimtims metų, nes perka didelį pirkinį, pavyzdžiui, būstą. Kiti paskolą ima tam, kad galėtų laiku apmokėti sąskaitas, kurios siekia vos kelis šimtus eurų. Kad ir kokiam laikui besiskolintume pinigų, svarbiausia suvokti savo atsakomybę ir laiku juos grąžinti. Tuomet paskola nebus našta, o taps tikra pagalba reikiamu metu.

Būsto paskolos

Sunku rasti žmogų, kuris galėtų įsigyti būstą ir jį įsirengti be jokios paskolos. Todėl būsto paskolos dažnai naudojami norint įsigyti būstą ar jį atnaujinti. Neretai prireikia ne vieno šimto tūkstančių eurų, kad būtų galima įsigyti patinkantį būstą ir jį įsirengti. Kreditoriai teikia tokio dydžio paskolos, tik jas gauti gali ne kiekvienas.

Asmuo, kuris nori paskolos būstui, privalo būti ne tik pilnametis, bet ir būtinai mokus klientas. Pastovios pajamos yra reikalingos norint ilgalaikės paskolos būstui. Taip pat žmogus, kuris ima paskolą, privalo turėti švarią, skaidrią kredito istoriją. Priešingu atveju, jeigu jis dar turi įvairių nesumokėtų, vėluojamų mokėti paskolų, kreditas jam nebus suteiktas. Asmenį paskolos sutartis įpareigoja laiku mokėti paskolos dalis ir grąžinti visą sumą per sutartą laikotarpį.

Dažnu atveju paskola būstui imama penkiolikai, dvidešimčiai ar net ir trisdešimčiai metų. Tad reikia gerai pasverti savo galimybes prieš imant paskolą.

Paskolos studentams

Norint skolintis pinigų studijoms, galima pasinaudoti studentiškos paskolos akcija ir imti kreditą be palūkanų arba taikant mažesnes palūkanas. Studentų, kuriems reikia paskolos studentams studijoms padengti, yra nemažai. Kreditoriai į tai atsižvelgia ir suteikia galimybę tiek būsimiems, tiek esamiems studentams pasinaudoti paskolomis studijoms.

Priklausomai nuo kreditoriaus keliami ir atitinkami reikalavimai paskolos prašytojui. Paprastai pagrindinės sąlygos visur yra vienodos, tik kai kurios detalės gali skirtis. Internetinė paskolos skaičiuoklė padės preliminariai paskaičiuoti, kokia bus palūkanų norma, per kiek laiko galima grąžinti vieną ar kitą sumą, kokią paskolą galima gauti konkrečiu atveju. Ar tai būtų mokestis už mokslą, ar gyvenimo išlaidos, paskola gali būti suteikiama įvairiais atvejais.

Tad studentams neverta nukabinti nosies, jeigu pinigai yra vienintelė kliūtis, kuri trukdo mokytis patinkantį dalyką. Kreditoriai pakankamai geranoriškai teikia paskolas studentams, kad šie galėtų apmokėt savo studijas arba turėtų pinigų pragyvenimui.

Paskolos smulkioms išlaidoms

Kartais ir ne studentams prireikia pinigų įvairioms nenumatytoms išlaidoms padengti. Skirtingų dydžių paskolos jums gali tapti vienintele išeitimi iš keblios trumpalaikės finansinės situacijos. Kartais netikėtai ištinka liga, netenkame darbo ar įvyksta kitų nenumatytų dalykų, kurie pareikalauja iš mūsų ne tik laiko, jėgų, bet ir pinigų. Tokiu metu greita trumpalaikė paskola yra labai naudinga, kai norima pašalinti netikėtus finansinius rūpesčius.

Žinoma, tie rūpesčiai turėtų būti trumpalaikiai ir nedideli, kad galėtume laiku su jais susidoroti ir laiku grąžinti paskolą kreditoriui. Priešingu atveju paskola gali pridaryti dar daugiau rūpesčių. Kad ir kokios paskolos mus žavėtų, visų pirma, turime būti atsakingi ir deramai įvertinti savo finansines galimybes, apsvarstyti, ar išties laiku galėsime grąžinti pasiskolintus pinigus.