Priešlaikinės ejakuliacijos priežastys?

pagal | 2022-12-22

 

Seksas yra svarbus kiekvieno lytiško subrendusio žmogaus gyvenime. Ne, gal ne kiekvieno, tačiau tikrai daugelio. Juk tai yra toli gražu ne tik daugintis suteikiantis įrankis, tačiau priemonė malonumams, kurie neturi galo bei tabu. Žinoma, tai priklauso nuo žmonių, kurie mėgaujasi seksu, tačiau faktas, kad radus tinkamą partnerį dažniausiai galimybės yra plačios ir atviros.

Tiesa, ne visada žmogaus fizinės galimybės suteikia šansą džiaugtis seksu taip dažnai kaip norisi ir tuo pačiu taip ilgai kaip yra tikimasi. Kodėl vyras greitai baigia? Kitaip sakant kodėl susiduria su priešlaikinės ejakuliacijos problemomis? Tai ir bandysime aptarti straipsnyje.

Kodėl vyras greitai baigia?

Priešlaikinė ejakuliacija ar per greitas sėklos išsiveržimas galimas dėl daugelio priežasčių. Visgi, dažniausiai pasitaikančios priežastys yra:

 1.     Tai yra pati pirma vyro sueitis ir jis paprasčiausiai labai jaudinasi. Žinoma, vyras nervintis gali ir tikrai ne tik pirmos sueities metu.
 2.     Taip pat priešlaikinis sėklos išsiveržimas yra galimai susijęs su urogenitalinės sistemos ligomis. Dėl jų reikia kreiptis į medikus.
 3.     Vyras jaučia nerimą, jam sunku susikaupti, galbūt partnerė jam nekelia pasitikėjimo savimi.

Dažniausiai priešlaikinė ejakuliacija yra klasifikuojama į dviejų tipų problemas: psichologines arba fiziologines.

Labai dažnai esant psichologinėms problemoms vyrai yra linkę kaltinti moteris. Lygiai taip pat pačios moterys dažniausiai prisiima kaltininkės vaidmenį. Tačiau tai nėra teisingas požiūris į seksą ir į santykius apskritai. Seksas yra dviejų žmonių darbas, tad ir atsakomybę turėtų „nešti“ visi. Tikrai ne tik vyrai, kurie gali jauti stresą, tačiau ir tikrai ne tik moterys, kurios galbūt parodo per mažai meilės ir pasitikėjimo savo vyrams.

Svarbiausia yra, kad vyras nekaltintų savęs, o moteris nekaltintų vyro. Visada galima išspręsti įvairias su seksu susijusias problemas. Tačiau komandinis darbas dažniausiai padeda greičiau pasiekti norimus rezultatus, galiausiai, gali pakeisti požiūrį į seksą. Tai yra, padaryti jį kur kas laisvesniu ir atviresniu, galiausiai, su daugiau galimybių ir nauja aistra.

Fiziologinės ir psichologinės priežastys

Dažniausiai medikų minimos psichologinės ir fiziologinės priešlaikinės ejakuliacijos priežastys yra pateiktos žemiau.

Fiziologinės:

 1.     Varpos galvutė yra labai jautri.
 2.     Ilgalaikis susilaikymas.
 3.     Per didelis susijaudinimas.
 4.     Trumpalaikė erekcija dėl dažnos masturbacijos.
 5.     Vaistų poveikis.
 6.     Urogenitalinių  organų ligos.
 7.     Narkotinių medžiagų vartojimas.
 8.     Didelis alkoholio kiekių vartojimas.
 9.     Bloga vyro fiziologinė būsena, didelis KMI.
 10. Judėjimo sistemos ligos.
 11. Ir kitos priežastys.

Psichologinės:

 1.     Stresas.
 2.     Depresija.
 3.     Patirties stoka.
 4.     Baimė.
 5.     Įtempti santykiai su partnere.
 6.     Baimė dėl greito baigimo.
 7.     Panika.
 8.     Ir panašiai.

Kaip išvengti greito baigimo?

Tikrai nereikia skubiai kreiptis į medikus, kadangi kelios paprastos priemonės namuose Jums gali padėti kur kas labiau prailginti erekciją. Svarbiausia vienu metu bandyti kelias priemones. Tikėtina, kad tuomet poveikis bus greitesnis.

 1.     Visada geras pasirinkimas yra tarpvietės raumenų stiprinimas. Tai reikia daryti ne tik vyrams, tačiau ir moterims. Ne tik leis išvengti greito baigimo, tačiau ir pagerins sekso kokybę apskritai.
 2.     Yra įvairių DELAY gelių, maisto papildų, purškiklių, kurie gali padėti prailginti seksą. Svarbiausia yra domėtis – koks tikslus jų poveikis ir kaip naudoti, kad efektas būtų pats didžiausias.
 3.     Sekso metu reikia kuo ramiau kvėpuoti. Labai intensyvus kvėpavimas dažniausiai prisideda prie kraujagyslių plėtimosi ir dėl to vyras gali greičiau baigti.
 4.     Taip pat siūloma sekso metu keisti frikcijų dažnumą. Greitą lempa reikia keisti lėtu ir atvirkščiai.
 5.     Nereikia bijoti eksperimentuoti lovoje.
 6.     Reikia vengti tokių metodų sekso metu, kurie sukelia patį didžiausią susijaudinimą. Tai gali būti sėdmenų arba varpos galiuko glostymas.
 7.     Būtinas ir reguliarus fizinis aktyvumas. Jis naudingas ne tik dėl ilgesnės erekcijos, tačiau ir sekso kokybės apskritai.

Geras seksas gali pagerinti ir gyvenimo kokybę apskritai. Dėl to siūlome dėti šiek tiek pastangų, kad rezultatas pranoktų poreikius. Priešlaikinė ejakuliacija nebėda jeigu po ranka turėsite reikiamą priemonę. O tokias priemones galite įsigyti konfidencialiai internete Prezervatyvai.net parduotuvėje.