Odontologinis gydymas, praskaidrinantis šypseną

pagal | 2017-01-08

UAB DentastraVilniuje įsikūrusios odontologijos klinikos UAB Dentastra gydymo sritis plati. Specialistai atlieka reikiamas procedūras, tad pacientai vėl gali šypsotis sveikais, estetiškais dantimis.

Estetinis plombavimas

Viena iš procedūrų, profesionaliai atliekamų UAB Dentastra specialistų, yra estetinis plombavimas. Dantys tampa lygūs, grąžinamas jų natūralus baltumas. Jei dantys aplūžę, tamsūs, stokojantys estetiškumo, jie dengiami specialiomis plombomis (kompozitinėmis). Pastarosios pritaikomos pagal dantų spalvą, tad rezultatas džiuginantis – defektai ištaisomi itin veiksmingai. Natūralumas yra vienas iš svarbių kriterijų; ir šiuo požiūriu nenusiviliama.

Dantų protezavimas

UAB Dentastra teigimu, dantų protezavimas apima platų paslaugų spektrą. Yra ne viena protezų rūšis. Tai išimami, neišimami, tiltiniai, protezai ant implantų. Nurodomi ir kiekvieno tipo privalumai bei trūkumai. Egzistuoja ir kainų skirtumai, tad pacientai renkasi pagal poreikius.

Chirurginis gydymas

UAB Dentastra specialistai atlieka šias chirurginio gydymo procedūras: traukia dantis, gydo alveolitą, atlieka danties hemisekciją, amputuoja, atlieka danties šaknies viršūnės rezekciją, taip pat atlieka priešprotetinį burnos ertmės paruošimą. Interneto svetainėje pateikiama ir informacija apie prognozuojamą dantų gydymo eigą.

Endodontinis gydymas

Tai yra dantų kanalų gydymas, kuris reikalingas, jei dantis pažeistas karieso arba infekuotas. Jei stipriai skauda, tuomet tikėtinas būtent kanalų gydymo poreikis. Kelių vizitų metu dantis sutvarkomas. Tiesa, priklausomai nuo būklės sunkumo, visas procesas gali būti netrumpas.

Ortodontinis gydymas

Jei sąkandis blogas ar dantys kreivi, jei tarpas tarp dantų per didelis arba jei dantys yra susigrūdę, padės ortodontinis gydymas. Dėl vienokių ar kitokių defektų atsiranda kompleksų, tad ortodontinis gydymas suteikia galimybę visavertiškai bendrauti.

Periodontologinis gydymas

UAB Dentastra periodontologinį gydymą pristato paminėdama, kad egzistuoja keletas metodų ir protokolų. Jie įvairuoja priklausomai nuo periodonto pažeidimo rimtumo ir nuo audinių reakcijos ankstesnio periodontologinio gydymo metu (jei toks gydymas jau buvo taikytas). Dar vienas aspektas yra bendra organizmo būklė. Na, o procedūros siekiai – bakterijų kaupimosi dantenų vagelėje kontrolė arba likusio atraminio dantų dauginio atstatymas. Pirmasis būdas vadinamas konservatyviu, o antrasis – chirurginiu.

Terapinis gydymas

Kas yra terapinis gydymas? Žodį „terapija“ suprantame visi. O ką apie tai kalba odontologai? Čia terapinis gydymas apibūdinamas kaip profilaktinė dantų apsaugos priemonė nuo ėduonies. Arba ėduonies pažeistų dantų konservatyvus gydymas.

Dantų balinimas

UAB Dentastra pateikia aktualią informaciją apie dantų balinimą. Šią estetinę procedūrą profesionalai atlieka efektyviai, bet jos nebruka – t. y. aptariama ir tai, kam dantų balinimas nerekomenduojamas.

Dantų implantacija

Dantų implantaciją UAB Dentastra pristato kaip greičiausiai besivystančią odontologijos sritį. Vis daugiau žmonių atgauna nuostabią šypseną ir visavertį dantų funkcionalumą.

Burnos higiena

Profesionali burnos higiena laikoma vienu veiksmingiausių būdų gydyti dantenų susirgimus. Naudojama moderni įranga, burnos ertmė tampa ne tik švaresnė, bet ir sveikesnė.

Dantų papuošalai

Elegancija ir išskirtinumas – taip galima apibūdinti dantų papuošalus. Auksiniai, deimantiniai – interesantai gali rinktis iš plataus asortimento.

Vaikų odontologija

UAB Dentastra teikia ir vaikų odontologijos paslaugas. Profesionalūs odontologai pasirūpins ūsų mažųjų sveikata.

Registracija internetu

Dėl apsilankymo odontologijos klinikoje UAB Dentastra galima užsiregistruoti tiesiog internetu. Šis būdas taupo laiką, yra paprastas ir modernus. Įsitikinti galite užsukę į dentastra.lt.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.