Odontologijos klinika

Kokias paslaugas teikia odontologijos klinikos?

Odontologijos klinikos gali pasiūlyti įvairių paslaugų, kurios padės palaikyti tinkamą burnos sveiką bei higieną. Dauguma žmonių gana dažnai naudojasi įvairiomis odontologų paslaugomis. Kai kurios iš jų yra nemokamos, o už kai kurias reikės sumokėti ganėtinai daug. Nesvarbu, kokia yra paslaugų kaina, viskas turi būti atliekama kokybiškai ir taip, kad po to žmogus nebejaustų diskomforto. Odontologijos klinikos siūlo įvairių procedūrų ir dantų tvarkymo būdų, kurie padės išlaikyti sveiką burnos ertmę ir pasitikėti savimi.

Kiekviena odontologijos klinika jums gali pasiūlyti dantų atkūrimo procedūras tokias kaip implantacija arba dantų protezavimas. Paprastai odontologai pataria atlikti dantų implantaciją, nes būtent šis dantų tvarkymo būdas yra vienas sėkmingiausių ir ilgaamžiškiausių. Vis dėlto, ne visada galima atlikti dantų implantaciją dėl įvairių žandikaulio ypatybių arba dantenų ligų. Ne visiems žmonėms gali būti taikoma ši procedūra, todėl bus pasiūlytas dantų protezavimas. Dantų protezavimas yra pigesnė, tačiau ne visiems patinkanti procedūra, nes gali tekti paaukoti kelis sveikus dantis, o protezų priežiūra yra žymiai sudėtingesnė nei dantų implantų.

Taip pat odontologijos klinikos teikia burnos higienos procedūrą. Tai ganėtinai populiari dantų priežiūros procedūra, nes padeda panaikinti apnašas ir burnoje susikaupusias bakterijas. Burnos higienos metu yra atliekamas apnašų ir dantų akmenų šalinimas, taip pat šios procedūros metu jums gali būti balinami dantys. Odontologijos klinikoje dirbantys burnos priežiūros specialistai parinks jums tinkamiausias burnos higienos procedūras ir padės turėti nuostabią šypseną.

Žinoma, visose odontologijos klinikose jums bus suteikta estetinio plombavimo procedūrą. Estetinis plombavimas šiek tiek skiriasi nuo paprasto, nes jų paskirtis yra ne vienoda. Dantis gali būti plombuojamas, nes yra pažeistas ėduonies, tačiau estetinio plombavimo prireikia tada, kai dėl nelaimingo atsitikimo žmogus netenka tam tikros danties dalies. Paprastai estetinis plombavimas yra naudojamas priekinių dantų atstatymui, nes ne visada reikia rauti sveiką, tačiau nuskilusį dantį. Galima rinktis ir rovimą, po kurio galėsite dėtis implantą, tačiau tai bėra būtina. Be to, estetinis plombavimas padės sutaupyti šiek tiek pinigų ir išsaugoti savą dantį.

Tai yra tik pagrindinės odontologijos klinikose teikiamos procedūros, todėl jei norėsite sužinoti daugiau, apsilankykite internetinėse odontologijos klinikų svetainėse arba teiraukitės informacijos apie teikiamas paslaugas nurodytu telefonu.

Įvertinkite strapsnį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

14 + 1 =