Vizitinių kortelių įdomiausi dizainai

pagal | 2017-09-15

Vizitinė kortelė  – tai viena iš  spaudos reklamos formų. Joje paprastai pateikiama informacija apie kortelės savininką – vardas, pavardė, pareigos/profesija, telefono numeris, el. pašto adresas. Paprastai vizitinės kortelės dizainas kruopščiai apgalvojamas, juk tai įmonės įvaizdžio dalis, reprezentuojanti įmonę aplinkai. Šiame straipsnyje kalbama apie vizitinių kortelių įdomiausius dizainus. Pateiksime vizitinių kortelių pavyzdžius, kurie gali pretenduoti į  vizitinių kortelių mados etalonus.

Vizitiniu korteliu gamyba >>

Profesionali vizitinė kortelė

Specialistų teigimu, norint padaryti įspūdį nebūtina rinktis  įmantraus dizaino vizitines korteles.  

Profesionalios vizitinės kortelės dažnai  kuriamas formuojant profesinio pajėgumo ir patikimumo įspūdį. Tokios kortelės fonui dažnai naudojamos kiaušinio lukšto, „nešvaraus sniego“  baltos spalvos, klasikiniai šriftai (pvz. Serifs).

Profesionalios vizitinės kortelės dizainas pakankamai paprastas, bet jis išsiskiria dėmesiu detalėms ir „švara“.

Vizitinių gamybaĮ vizitinių kortelių įdomiausius dizainus gali pretenduoti ir profesionalaus dizaino kortelė. Galima išsiskirti ir turint paprastą vizitinę kortelę, kurioje baltame fone tiesiog parašyta informacija. Tokia gero skonio ir originalumo išraiška gali teigiamai paveikti vizitinės kortelės gavėją.

Vizitinės kortelės iš išskirtinės tekstūros popieriaus

Vizitinių kortelių įdomiausiuose dizainuose gali būti neįpratai pateikiami užrašai, jos gali būti daromos iš neįprastos tekstūros popieriaus – peršviečiamo, lankstaus, grublėto, naudojami įpjovimai, skylės. Gali būti naudojamos tokios medžiagos kaip medis, plastikas.

Peršviečiamos vizitinės kortelės padarytos iš skaidraus popieriaus ar kitos medžiagos. Kelių spalvų žaismas sudaro įdomų persidengimo efektą ir tai suteikia vizitinei kortelei išskirtinumo įspūdį.

Neįprastų tekstūrų vizitinės kortelės  – tai  įdomu ir neformalu. Tai tarsi gaivus oras, lyginant su standartiniais dizaino sprendimais.

Įdomiai pateiktos vizitinės kortelės

Vizitinės kortelės neturi būti plokščios ir statinės. Pakeitus  poziciją iš horizontalios į vertikalią gali padaryti vizitinę kortelę išskirtine. Taip pat įdomiai atrodo vizitinės kortelės įdėtos į savotišką įdėklą (voką).

Vizitinės kortelės, įdėtos į įdėklą yra jaukios, sudaro laiško įspūdį, o kortelės išėmimo procesas primena dovaną ar laiško atidarymą.

Apibendrinant galima teigti, kad vizitinės kortelės dizainas priklauso nuo jos savininko veiklos. Įmantrius dizainus gali rinktis pramogų verslo, įvairių krypčių menininkai, grožio industrijos ekspertai, kulinarai, turizmo ar kita panašia veikla užsiimančios įmonės. Tuo tarpu solidūs verslai privesti laikytis klasikinių  vizitinių kortelių verslo etikos taisyklių  ir jiems geriau pasilikti prie profesionalių vizitinių kortelių dizaino.

http://www.reklamosforma.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.