Svorio metimas, dietos ir priemonės svoriui mesti

pagal | 2016-02-04

Svorio metimas, dietos ir priemonės svoriui mesti

Svorio metimas šiandien labai aktuali tema. Yra daug metodų, dietų ir priemonių numesti svoriui, kai kurie iš jų net ekstremalūs ir labai pavojingi sveikatai. Greičiausiai ir Jūs jau esate išbandę šiuolaikišką ar senovinį tradicinį svorio metimo būdą ir galėtumėte duoti patarimų artimiesiems ką daryti, o ko ne. Jei norite efektyviai numesti nereikalingo svorio turite surasti geriausią būdą tam padaryti, nes kiekvienas žmogus yra unikalus ir ne kiekvienas metodas tinka visiems.

Meskite svorį lėtai

Jei nenorite pakenkti sveikatai, numeskite ne daugiau nei kilogramą per savaitę. Nenaudokite jokių tablečių ar ekstremalių būdų. Svoris turi kristi lėtai, nes kitaip galite rimtai pakenkti savo sveikatai. Žinoma daugelis norime atsikratyti nereikalingais riebalais kuo greičiau, tačiau tokie būdai prie gero nepriveda ir tas svoris dažnu atveju sugrįžta atgal.

Auginkite valią

Jeigu nusprendėte tvirtai numesti svorį, turite nuo pat pradžių iki galo laikytis nustatytos programos ir neleisti kitiems Jūsų kontroliuoti. Svorio metimas yra rimtas sprendimas, todėl jei norite patarimų, tai imkite juos iš tų kurie tikrai nusimano apie svorio metimą ar tai jų specialybė. Kalbant apie valią tai pagrindinis aspektas norint pasiekti trokštamų rezultatų. Reikia lavinti gebėjimus nepasiduoti pirmiems sunkumams, dažniausiai sunkiausia būna pirmomis savaitėmis, vėliau prie to priprantama, be to svorio metimas nebūtinai turi būti didžiausia kankynė Jūsų gyvenime, tiesiog reiktų atrasti metodiką ar sporto šaką kuri Jums prie širdies.

Išsirinkite sau mėgstamiausią laiką sportui, jei leidžia dienotvarkė tai turėtų būti laikas kai Jūsų nuotaika yra pakili, tada ir motyvacija bus begalinė ir greitu metu džiaugsitės pasiektais darbo vaisiais. Visgi svorio metime svarbiausia yra ne pats sportas, o mityba. Netiesa, jog negalima valgyti po 18h, esmė yra tame ką valgote. Turite pasiteirauti pas dietologus ar sporto trenerius kurie Jums sudarytų mitybos planą ir jo griežtai laikytumėtės. Svorio metimas prasideda nuo to ką dedamės į burną, dažniausiai tai ir yra priežastis, kodėl auga papildomi kilogramai.

Baigiant apie valią, reiktų prisiminti posakį,, Roma buvo pastatyta ne per dieną‘‘ todėl auginkime valią ir džiaukimės pasiektais rezultatais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.