Septyni žingsniai renkantis ir perkant Kašmyrą: rūbai ir audiniai internetu

pagal | 2022-02-08

Negalime neigti, kad mūsų drabužiai parodo, kaip jaučiamės kasdien namuose, gatvėje ar darbe. Kodėl vienas megztinis patogesnis už kitą? Ką turėčiau žinoti, prieš perkant naują megztinį? Kodėl vienas audinys yra minkštesnis už kitą? Jei norite pirkti kašmyrą, yra tam tikrų dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti.

  1. Patikrinkite etiketę

Turite žinoti, kad gali būti įsigyjami tikri kašmyro megztiniai ar jo audiniai internetu tik tada,   jei etiketėje bus pažymėta – 100% kašmyras. Etiketėje taip pat bus nurodyta, kokia priežiūra reikalinga kašmyro audiniui. Paprastai šbus šiam audiniui rekomenduojamas skalbimas rankomis.

  1. Visada pirkite iš patikimo pardavėjo

Šiais laikais, dažnai sudėtys falsifikuojamos, ir pirkėjas apgaudinėjamas. Todėl atidžiai pasirinkite kurioje parduotuvėje pirkti rūbus ar audinius internetu.

  1. Jei norite labai šilto rūbo, ieškokite 2 sluoksnių. Ką tai reiškia?

Dviejų sluoksnių kašmyras –  sluoksniai reiškia, kad keli siūlai yra susukti tarpusavyje, kad būtų pagamintas drabužis. Tai reiškia, kad tai minkštesnis, atsparesnis ir šiltesnis megztinis

  1. Rinkitės klasikines spalvas

Kašmyro megztiniai, jei gerai prižiūrimi, tarnaus ilgus metus. Pirkdami klasikinio modelio megztinį žinosite, kad jis niekada neišeis iš mados. Protingai pasirinkite ir splavą. Rinkdamiesi klasikines spalvas – juodą, tamsiai mėlyną, baltą ir panašias spalvas, galėsite būti tikri, kad megztinis bus ne tik madingas, bet ir stilingas ne vieną sezoną.

  1. Ar kašmyro audinys švelnus liesti?

Taip, jis ypatingai minkštas. Tikras kašmyras yra vienas minkščiausių audinių pasaulyje. Tačiau privalote šį audinį atidžiai prižiūrėti.

  1. Kašmyras yra natūralus pluoštas

Kašmyro audinio rūbai turi būti prižiūrimi. Nerekomenduojama naudoti rūbų pakabų. Megztinius laikykite sulankstytus. Taip išvengsite megztinio išsitampymo. Kalbant apie skalbimą, neskalbkite skalbimo mašinoje ir nedžiovinkite džiovyklėje. Geriausias pasirinkimas yra skalbti rankomis šaltame vandenyje ir, jei reikia, natūraliu, švelnaus poveikio skalbikliu. Negręžkite. Vandens perteklių nuspauskite rankšluosčiu ir paguldę ant rankšluosčio leiskite išdžiūti ore.

  1. Universalus.

Kašmyras – puikiai temperatūrą reguliuojantis audinys – kai karšta, jis vėsina, kai šalta šildo. Todėl įsigyti kašmyro rūbai ir audiniai internetu, galės būti dėvimi bet kuriuo sezonu.