pamatu irengimas

Polinių gręžtinių pamatų įrengimas – nebrangus pamatų liejimas

Patyrusi ir savo technika bei klojiniais apsirūpinusi betonuotojų komanda įrengia visų tipų pamatus. Pamatų įrengimo darbai yra pirmieji namo statybose, nuo jų įrengimo kokybės priklauso tolimesnė pastato statyba, eksploatacija ir ilgaamžiškumas. Pamatų statybos komandai vadovauja statybos inžinerijos bakalauro studijos baigęs vadovas, kuris ne tik praktiškai gilinasi į betonavimo darbų procesus, tačiau ir akademiniame lygmenyje.

pamatu irengimasSpecializuojamės pagrindinių polinių gręžtinių pamatų įrengime, šie pamatai klientams leidžia sutaupyti laiko, nes yra įrengiami per kiek daugiau nei savaitę. Be to, jų įrengimui sunaudojama mažiau betono, armatūros, reikia mažiau užsakyti technikos grunto kasimo darbams atlikti. Grunto darbai atliekami gręžiant polius, užpilant pamatus, visa kita – rankų dabus. Pamatų liejimas yra labai atsakingas darbas, todėl taupyti įrengiant juos nereikėtų. Pamatų liejimas pradedamas tik turint pastato projektą, jį rengia konstruktorius įvertines grunto tyrimo rezultatus, relfeją.

Didžiausias mūsų komandos privalumas – turime nuosavą bobcat techniką su gręžimo įranga, mini ekskavatorių ir klojinius. Ši technika ir įrankiai leidžia ramiai ir tiksliai atlikti pamatų surinkimo darbus, ženkliai sumažinti pamatų kainą klientui. Mūsų nevaržo nuomos sutartys, todėl neturime skubėti, nedarome tokių grubių pamatų liejimo klaidų.

Pamatų įrengimas pradedama nukasant augalini sluoksnį ar perteklinį gruntą, nužymimos pastato ašys ir būsimo polių vietos. Atliekami grunto gręžimo darbai, į skyles montuojami paruošti polių armatūros karkasai, kurie užpilami atitinkamos klasės gamykliniu betonu. Vėliau seka rostverko įrengimo darbai, rišama armatūra, surenkami pamatų klojiniai. Užpilus atitinkamos klasės betoną jis yra vibruojamas, kad neliktų tuščių ertmių betone.

Kviečiame kreiptis į mūsų pateiktus kontaktus, būtinai padėsime bent jau suteikdami informaciją. Dirbame Vilniuje ir visame Vilniaus rajone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

seven − 6 =