Parduotuvių maniakė: kaip išmokti pirkti?

pagal | 2017-04-06

savaitinis Maxima leidinysGalima drąsiai sakyti, kad šių laikų visuomenė yra vartotojiška ir daug džiaugsmo jai teikia būtent pirkimas. Tiesa, intensyvus pirkimas daugeliui žmonių tapo problema, kadangi jie nebemoka planuoti savo finansų ir perka daugiau nei gali sau leisti. Savaitinis Maxima leidinys leidžia sutaupyti, juolab, išmokti pirkti. Tokie laikraštukai, kurie atrodo tik kaip paprasčiausia reklama – puiki galimybė susitvarkyti su apsipirkimo manija. Kaip? Skaitykite toliau. www.raskakcija.lt – greičiausias būdas susipažinti su akcijomis.

  • Savaitinis Maxima leidinys leidžia susipažinti su akcijomis. Geriausias būdas yra apsipirkti – daryti tai vieną kartą per savaitę su labai tiksliu sąrašu rankose. Leidinukuose galima atrasti labai skirtingų maisto produktų bei daiktų, kurie reikalingi išgyvenimui. Patogiausia – paprasčiausiai juos apsibraukti. Tokiu atveju atėjus į prekybos vietą rekomenduojame juo sekti ir pirkti tik tai, kas yra būtina.
  • Jokiu būdu neikite į maisto parduotuves tuomet, kai esate alkanas. Tokiu atveju norisi pirkti viską, ką tik mato akys. Bent jau minimaliai užkąskite ir tik tuomet keliaukite į prekybcentrius. Kitu atveju įsigysite neapgalvotas prekes ir sumokėsite daug.
  • Kai kuriems labai naudinga nusistatyti pinigų sumą, kurią planuoja skirti maistui. Biudžeto žinojimas paprastesnis, jei turite sąrašą ką tiksliai pirksite. Taigi, šiuo atveju vėl padeda savaitraštiniai nuolaidų žurnaliukai.
  • Eikite apsipirkti tik tuomet, kai prekybos centre yra ramu ir mažai žmonių. Tokiu atveju pavyks išvengti panikos, kuri kartais skatina pirkti bet ką, kad tik būtų galima kuo greičiau išeiti iš prekybos centro. Šiuo metu labai populiarėja maisto užsisakymas tiesiai į namus. Sėdint prie kompiuterio pasirinkti tikslingai yra dar paprasčiau. Juolab, paprasčiau susiskaičiuoti kiek pinigų išleisite prisirinkę tam tikrą krepšelį.

Nereikia galvoti, kad Jūs čia vienas nemokate pirkti, o gal net ir turite pirkimo ligą. Lietuvoje, palyginus su vakarietiškomis šalimis, žmonės vartoja kur kas mažiau. Lietuviai vis dar labiau išaukština tradicines vertybes, džiaugiasi, kad pirkimas yra tik būdas gauti tai, ko reikia, o ne labai didelis malonumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.