Mini ekskavatoriaus nuoma – statantiems namus

pagal | 2017-03-23

Mini ekskavatoriaus nuoma dažniausiai reikalinga asmenims susiduriantiems su lauko statybos darbais, kuriuose reikalingi kasimo darbai. Mini ekskavatorius gali atlikti tiek smulkius kasimo darbus, tiek ir vidutinio dydžio, kadangi jis gali būti naudojamas kasimui su skirtingais kaušais – gali atlikti skirtingus darbus. Šiais laikais statybų sektoriuje rankinis grunto kasimas nėra priimtinas, todėl net ir ypač smulkiems kasimo darbams yra pasitelkiamas mini ekskavatorius.

Kaip ir visų statybinių technikų nuoma, ne išskirtis ir mini ekskavatoriaus nuoma, yra teikiama su operatoriumi. Mini ekskavatorius nėra lengvai valdomas, todėl jam reikalingas tik savo srities žinovas, galintis atlikti ir ypač sudėtingus darbus ankštose patalpose, sunkiai privažiuojamose vietose. Dažniausiai rinkoje nuomai siūlomi mini ekskavatoriai turi platinančius vikšrus, strėlės pasukimo funkcija, tokiu būdu galima atikti kasimus prie pat pastatų.

Dažniausiai atliekami kasimo darbai: elektros tranšėjų kasimas, nuotekų tranšėjų kasimas, vandentiekio tranšėjų kasimas, dujotiekio tranšėjos kasimas, drenažo tranšėjų kasimas, pamatų atkasimas, duobių kasimas, kelmų rovimas, šlaitavimo darbai prie kelių ar sklype ir kiti panašaus pobūdžio darbai. Mini ekskavatoriaus nuoma skirstoma pagal mini ekskavatoriaus svorį, kuris gali būti nuo 1,5 tonos iki 3,5 tonos. Šie mini ekskavatoriai yra naudojami skirtingiems darbams atlikti skirtingomis sąlygomis. Didesni mini ekskavatoriai pasitelkiami didesniems darbams atlikti, jie gali naudoti platesnius kasimo kaušus, kurie labai didina darbo našumą.

Mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje yra užsakoma itin paprastai, dažniausiai reikia išgirsti kasimo sąlygas (gylis, atstumas, gruntas ir pan.) ir klientas gali sužinoti preliminarią darbų kainą, kuri priklauso nuo objekto vietos ir darbų apimčių. Klientai gali neabejoti paslaugų kokybę, nes mūsų operatoriai yra itin patyrę savo srities žinovai, o naudojama technika itin moderni ir prižiūrima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.