Mini ekskavatoriaus nuoma

pagal | 2017-02-23

Mini ekskavatoriaus nuoma – viena dažniausiai užsakomų paslaugų atliekant darbus susijusius su grunto kasimu, kuomet reikia iškasti tranšėjas įvairiems inžineriniams tinklams įrengti, pamatų apšiltinimo darbams ir panašiai. Mini ekskavatorius pasižymi ypač geru pravažumu, darbo našumu gera kaina, todėl šiais laikais niekas nebevargsta kasinėjimo darbuose rankomis, o samdosi ekskavatorių su operatoriumi taupydami laiką ir savo brangią sveikatą. 

Mūsų naudojamas mini ekskavatorius yra nuojamas tik su mūsų operatoriumi, kuris turi ilgametę patirtį grunto kasimo darbuose, inžinerinių tinklų montavime.  Besiplatinantys CASE ekskavatoriaus vikšrai leidžia pasiekti sunkiai privažiuojamas vietas, o pasisukanti strėlė – dirbti arti pastatų ar kitų jautrių konstrukcijų. Žinoma, skirtingiems darbams naudojami tam skirti kaušai, skirasi tiek jų plotis, tiek paskirtis, visuomet atvykę pas užsakovą turime daugiau kaip 3 kasimo kaušus. 

Dirbdami grunto kasimo ir tvarkymo darbuose galime rekomenduoti reikiamus kolegas jei yra dvejonių kokią techniką geriau naudoti. Neretai žmonėms tenka rinktis tarp mini ekskavatoriaus nuomos ir ratinio ekskavatoriaus krautuvo, dar kitaip vadinamo “račioko”. Mini ekskavatorius savo ruožtu yra manevringesnis, nes sukasi apie savo ašį, o didysis ekskavatorius pasižymi daug didesniu našumu. 

Pagrindinės ekskavatoriaus nuomos paslaugos yra šios: elektros, dujų, nuotekų, vandentiekio, lietaus nuvedimo, drenažo, laistymo ir kitų sistemų tranšėjų kasimas, pamatų atkasimo jų šiltinimo darbams, juostinių pamatų tranšėjų kasimas, duobių kasimas gręžiniui, augalams ir krūmams sodinti.  Taip pat mini ekskavatorius pasitelkiamas gerbūvio darbuose: atliekami šlaitavimo darbai, tikslus juodžemio nukasimas ir pan. 

Mini ekskavatoriaus nuoma – Vilniuje, dirbame visame sostinės krašte, techniką atvežame tralu už sutartinę kainą, o ekskavatoriaus nuomos kaina nepriklauso nuo darbų rūšies.  DIrbame ir vakarais, klientams patogesniu metu. 

http://www.gruntodarbai.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.