Melamino kempinėlės

pagal | 2017-08-30

Visi, kurie turi vaikų, supranta, kaip sunku yra tvarkytis namuose kai vaikai užmiega. Ne dėl to, kad baisu juos pažadinti, bet itin sunku nuspręsti nuo kurios vietos reikia pradėti tvarkytis. Žinoma, visų pirma visi daiktai sudedami į jiems skirtas vietas, tačiau dar lieka krūvos neskalbtų rūbų bei įvairiausios dėmės ne tik vaikų kambaryje, bet ir svetainėje, virtuvėje bei ko gero visuose likusiuose kambariuose.

Melamino kempinėlės puikiai išvalo riebalų, pieštukų, rašiklių dėmes ant sienų, plytelių. Jos taip pat nepalieka dėmių ant apykaklių, palaiko netgi batų puikią išvaizdą. Tačiau po visų dienos darbus, po visų sutvarkytų kambarių lieka kelios vietos, kurioms tikriausiai skiriame mažiausiai laiko. Tai virtuvė ir vonios kambarys. Virtuvė visada buvo ir bus tik moters, dėl to tikriausiai tik moterys ją ir prižiūri. Tačiau ar kada susimąstėte kiek daug priežiūros ir darbo reikia įdėti, kad virtuvė nuolat blizgėtų? Visų pirma itin dažnai reikia valyti sienas bei grindis, nes jos nuolat aptaškomos riebalais. Sienas ir grindis galima valyti įvairiomis priemonėmis, įvairiais cheminiais purškikliais, tačiau jie skleidžia ne itin malonų kvapą, kuris kenkia ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. O kai norisi išvalyti riebalų dėmes prireikia daug laiko. Visų pirma visos valomos vietos išpurškiamos valikliu, tada palaukiama nuo 10 iki 15 minučių. Per tą laiką namai prisipildo valiklio kvapo. Tada visos tos vietos būna valomos, o nuo to itin kenčia rankos, nes net guminės pirštinės nepadeda jų pilnai apsaugoti. Taigi tokiam darbui kuo puikiausiai tiks melamino kempinėlė. Jos itin greitai, bet efektingai išvalo riebalų dėmes, neskleidžia jokio kvapo, o galiausiai susitrina, taigi itin lengva nuspręsti kada jau laikas ją pakeisti į naują. Šios kempinėlės netgi nušveičia prisvilusius puodus!

Turbūt kiekviena šeimininkė svajoja apie švarią ir kiekvienai mielą virtuvę, tačiau tai yra sunku pasiekti, kai akis vis bado riebalų dėmės, prisvilę puodai. Melamino kempinėlės yra tarsi išsigelbėjimas kiekvienai šeimininkei, nes padeda greitai ir už prieinamą kainą pasiekti norimą rezultatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.