Lipnios juostos – dar vienas būdas išreklamuoti savo įmonę

pagal | 2016-05-05

Lipnios juostosNiekas nepasiginčys, kad šiandien lipnios juostos su jūsų įmonės šūkiu ar logotipu – puikus marketingo sprendimas.

Lipnia juosta supakuotos prekės kasdien užkliūva už tūkstančių žmonių akių. Būtų neapdairu nesiųsti žinutės šiuo paprastu ir nebrangiu būdu savo klientams. Tuo pačiu – tai idealus būdas pranešti apie naują produktą ar prekę, įspėti klientą apie dūžtančius ar konfidencialius daiktus siuntinio viduje.

Lipnios juostos pradėtos naudoti XX a. pradžioje. Pirmoji ir pagrindinė jų funkcija, kaip ir dabar – suklijuoti ir apsaugoti siuntinį, prekę ar kitokius daiktus. Šiandien lipnios juostos gali nudirbti kur kas daugiau darbų. Jei ketinate reklamuoti naujus gaminius, prekes ar net renginius – pasinaudokite proga apie tai pranešti savo klientams.

El.  parduotuvėje galite įsigyti įvairios ir tik jums tinkančios lipnios juostos ir sėkmingai kurti prekės ženklo žinomumą. Sukūrę efektyvų ir trumpą šūkį, ant lipnios juostos galite išreklamuoti esamas ar naujas savo įmonės paslaugas.

UAB „Pakavimo prekės“ specialistai patars, kokio dydžio ir spalvos užrašus vertėtų rinktis, kokia lipni juosta tinka jūsų įmonės produkcijai, o kokios geriau vengti. Paprastai standartinė lipni juosta yra pagaminta polipropileno arba poliesterio pagrindu ir sutepta stipriais klijais. Ji yra 4Lipni juosta su spauda8 mm pločio. Šios juostos neįmanoma suplėšyti rankomis, todėl siuntiniai ar dėžės bus apsaugotos nuo nematomų pažeidimų.

Lipnios juostos palengvina darbą ir pagerina pakavimo kokybę. Populiariausia ir dažniausiai kaip sutvirtinimo priemonė naudojama – „Acrylic“ tipo juosta. Ji lengvai išvyniojama, išlaiko skaidrumą ir negeltonuoja. Be to, lengvai suklijuoja prekes ar siuntinius esant pliusinei temperatūrai.

Jei siuntiniai ar prekės pakuojamos mažiau palankiomis sąlygomis, patartina rinktis sintetinio kaučiuko klijais padengtas „Hot-Melt“ ar „Solvent“ tipo lipnias juostas. Šios ypatingai lipnios juostos tinka pakuojant prekes drėgnoje patalpoje, esant minusinei temperatūrai, kai prekių paviršius dulkėtas. Taip pat tai – puikus pasirinkimas klijuojant didesnio svorio kartonines dėžes.

Išnaudokite paprastą lipnią juostą, kaip jūsų prekinio ženklo ambasadorę ir po kurio laiko šio sprendimo naudą skaičiuosite grynais pinigais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.