Kalėdinės Dovanos – Ką Dovanoti Kalėdoms

pagal | 2015-11-27

Kalėdinės dovanos — ką dovanoti Kalėdoms?

Kalėdinės dovanos - Kur Pirkti Kalėdines Dovanas

Artėja Kalėdinės dovanos ieškojimo metas — visi bėgiosime, ieškosime, kur pirkti ir ką dovanoti Kalėdoms… Vieni dovanį ieškos internete, kiti begios po parduotuves, treti dovanas gamins savomis rankomis. Pabandykime pasvajoti, kokias dovanas galėtume padovanoti mes, arba ką norėtume gauti dovanų.

Taigi, kokios populiariausios Kalėdų dovanos?

Dovanos Kalėdoms, kaip ir visos kitos dovanos, turėtų būti mielos ir dovanojamos iš visos širdies. Paprasčiausias ir bene pigiausias Kalėdinės dovanos variantas — pagaminti dovaną savomis rankomis. Gal mokate gaminti ką nors iš medžio, gal būt mezgate, neriate, veriate? Numegzkite kalėdinį šalį, šiltas kojines, pirštines, megztinį. Kiekvienas apsidžiaugs, radęs tokią rankų dovaną po eglute, Kalėdų rytą.

Ką dar galima padovanoti Kalėdų šventei? Gal Jūs puikus virėjas ar virėja? Tai puikus būdas pagaminti dovanas, kurios papuoš Kalėdų eglutę ar Kalėdų stalą Jūsų kepiniais. Įvairūs sausainiai ar pyragai gera dovana artimam žmogui, draugui ar bendradarbiui. O jei dar juos supakuosite į grąžią dėžutę ar pintinę, papuošite Kalėdiniu kaspiniu, apklijuosite blizgučiais. Tai tikrai puiki dovana, pagaminta savo rankomis.

Ka padovanoti vyrui, merginai ar vaikams

Madingam vyrui drąsiai galima dovanoti kaklaryšį, sąsagas marškiniams, peteliškę ar pirštines. Rūkančiam vyrui galite dovanoti kvepiančio tabako, cigarečių sukimo mašinėlę arba gerą pypkę. Tikiuosi, jog kiekvienam vyrui tiks tauraus, išlaikyto gėrimo butelis — viskis, konjakas ar geroas vynas.

Metginai galima dovanoti įvairius papuošalus, tai yra auskarus, žiedus, pakabukus, sages. Galima dovanoti ir brangius, brangaus metalo gaminius, galima ir nebrangius, rankų darbo papuošalus. Dabar vienetinių rankų darbo papuošalų galima nusipirkti įvairiose internetinėse parduotuvėse, taip pat visuose didžiuosiuose prekybos centruose.

Vaikams paprasčiausia dovanoti tokų žaislą, kurio jie labai nori. O kokio žaislo norėtų vaikas, galima paklausti jo tevų arba paties vaiko, tik anksąiau, prieš Kalėdas. Mergaitėms tinka lėlės, spalvojimo įrankiai, rankdarbių žaidimai. Berniukams visada trūksta naujos mašinėlės, konstruktoriaus, kaladėlių. Visiems vaikams tinkla įvairūs stalo žaidimai lavinantys vaikišką vaizduotę.

O kokias dovanas notėtumėte gauti Jūs? O gal jau žinote ką dovanosite? Pasidalinkite su mūsų skaitytojais komentaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.