Kaip sukurti puikų skelbimą

pagal | 2016-11-17

Kaip sukurti puikų skelbimą

Tikriausiai kiekvienam teko ką nors pardavinėti. Vieni išsiparduoda senus nereikalingus daiktus, kiti perka iš užsienio įvairias prekes ir parduoda Lietuvoje. Tačiau vieniems sekasi pardavinėti geriau, o kiti mėnesių mėnesius nesulaukia jokio skambučio. Žinoma, to priežastis gali būti ta, kad prekė niekam neįdomi arba jos kaina yra tiesiog per didelė. Tačiau dažniausiai susiduriama su kitomis priežastimis, tai yra, ne iki galo išpildytu skelbimu. Pirkėjas turi užsikabinti už jūsų skelbimo vos žvilgtelėję į jį, turi viską matyti aiškiai ir suprantamai. Taigi, kad tas įvyktų, būtina parašyti gerą skelbimą ir tinkamai jį apipavidalinti. Kaip tą padaryti? Pasidomėkime.

Tarkime pardavinėjate kokį nebrangų daiktą.

Visų pirma, jei tai kažkoks menkniekis, žiūrėkite, kuriose svetainėse talpinami nemokami skelbimai. Jei bandote parduodi kažką brangesnio, galite dėti ir mokamą skelbimą, jį iškelti į svetainės viršų už papildomą mokestį. Taip padidinsite savo šansus parduoti.
Bene svarbiausias dalykas dedant skelbimą yra nuotrauka. Pirkėjai dažnai net nežiūri į skelbimus be nuotraukų, nes yra galybė kitų skelbimų su nuotraukomis. Šiais laikais fotografuoja vos ne visi prietaisai, todėl nepatingėkite ir padarykite kokybišką nuotrauką. O dar geriau – kelias, skirtingais kampais.

Labai svarbu yra pateikti aiškų aprašymą.

Pagalvokite, kokios svarbiausios yra parduodamo daikto savybės. Ar visos jos yra išsilaikiusios? Kokia bendra prekės būklė? Surašykite viską, kas tik įmanoma. Kuo daugiau informacijos – tuo daugiau šansų, kad jums bent jau paskambins. Parašykite, kiek laiko naudojote daiktą, kokiomis aplinkybėmis. Tai padės pirkėjų susidaryti bendrą vaizdą.

Paskutinis žingsnis yra tinkamai įkainoti prekę.

Čia dažnas padaro klaidų. Turbūt jau teko matyti skelbimą, kuriame prekės kaina yra didesnė nei parduotuvėje? Na jei ne, tai žinokite, kad būna ir taip. Ypač, kai patys ieškosite ko nors nemokamuose skelbimuose. Teisingas prekės kainos įvertinimas prasideda nuo jos kainos parduotuvėje. Jei daiktas naujas – kaina vis tiek turi būti mažesnė nei parduotuvė, jei naudotas – atitinkamai pagal jo būklę nustatoma ir kaina. Tačiau nepamirškite, kad į kainos skaičiavimą įeina ir konkurentų skelbimuose siūlomų analogiškų prekių kainos. Taigi, tik viską gerai apskaičiavę, dėkite nemokamą skelbimą su teisinga kaina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.