Ekskavatoriaus nuoma Vilniuje

pagal | 2016-04-22

mini ekskavatorių nuomaEkskavatoriaus nuoma labai praverčia ne tik statybų darbuose, kuriuose reikia atlikti smulkius, vidutinio dydžio ar stambius kasimo darbus, tačiau ir gerbūvio tvarkymo ir bendrastatybiniuose darbuose. Mūsų siūloma paslauga – mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje kartu su operatoriaus atliekamu darbu yra įkainota valandiniu įkainiu, į nurodytas kainas įskaičiuotas viskas tik be technikos pristatymo į jūsų objektą. Siūloma nuoma su vairuotoju, kuris turi didelę mechnizatoriaus patirtį valdant mini ekskavatorių. Mūsų operatorius turi ne tik patirtį, tačiau gali jums patarti kaip tiksliai atlikti požeminių inžinerinių sistemų montavimo darbus, kaip nepridaryti ateityje išlysiančių klaidų. Todėl jam galite patikėti ir ypač sudėtingus kasimo darbus prie pastatų ar viduje.
Kad atitiktumėme tiksliai kiekvieno kliento lūkesčius, jiems siūlome ekskavatorių pasirinkimą tarp 3 modelių ir skirtingų jų dydžių pagal planuojamus kasimo darbus. Visuomet klientui nurodome preliminarią darbų trukmę, kad jis galėtų susidėlioti išlaidų eilutę, tokiu būdu nekils jokių klausimų. Savo ruožtu siūlome išties didelio našumo mini ekskavatorių nuoma su didele sparta atliekančiais operatoriais. Mini ekskavatoriai gali atlikti grunto kasimą iki 2,5 m. gylio, padėti sumontuoti šulinio žiedu ir atlikti kitus montavimo darbus. Tačiau mini ekskavatorių nuoma dažniausiai užsakoma tranšėjų kasimui kuomet reikia sklype pravesti vandentiekio, dujotiekio, nuotekų, lietaus nuotekų, drenažo ar elektros trasas. Iškasę ir palaukę kol klietas sumontuos savo inž. tinklus, mes po visų darbų atliekame užkasimo darbus, kurie trunka kur kas greičiau nei kasimo.
Skirtingiems darbams siūlome rinktis iš skirtingų pločių ir dydžių ekskavatorių kasimo kaušų. Pagal kliento darbų apibūdinimą telefonu iškart siūlome tinkamiausią, kuris gali priklausyti nuo gylio, montavimo darbų, grunto tvirtumo. Verta paminėti, kad atvykstant ekskavatoriui mes visuomet turime keletą skirtingų ir planiruojantį kaušą, kuriuo galime atlikti lyginimo ir grunto formavimo darbus. Jis ypač reikalingas atliekant šlaitavimo darbus, užkasant tranšėjas kas paspartina visus darbus.
Mini ekskavatoriaus nuomą teikiame Vilniuje ir visame sostinės krašte pagal iš anksto sutartas kainas, kurios yra vienos mažiausių. Visuomet stengiamės, kad klientas taptų mūsų ilgalaikis klientas, tad vertiname visus mūsų klientus. http://kasimo.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.