Didžiausios klaidos, kurias galima padaryti renkantis vonios veidrodį

pagal | 2021-07-30

Veidrodis yra pagrindinis vonios kambario akcentas. Veidrodis patalpoje paskirsto natūralią arba dirbtinę šviesą, suteikia kambariui energijos, jaukumo ir išbaigtumo pojūtį. Atidžiai rinktis veidrodį vonios kambariui svarbu, ne vien dėl to, kad pastarasis alsuotų nepakartojamu stiliumi, bet ir dėl jūsų pačių malonios savijautos. Tad kokių klaidų derėtų vengti renkantis veidrodį vonios kambariui.

Netinkamas veidrodžio vonios kambaryje dydis

Vonios kambario veidrodis turėtų būti pakankamai didelis, kad užimtų bent du trečdalius vonios kambario sienos. Mažam vonios kambariui reikia mažesnio veidrodžio, o didelėms erdvėms reikės didžiulio veidrodžio. Prieš pirkdami naują vonios kambario veidrodį išmatuokite vonios kambario sienų aukštį ir plotį Apsvarstykite galimybę naudoti daugiau nei vieną skirtingo aukščio ar dydžio veidrodinį paviršių.

Veidrodžio dizainas nedera su vonios kambario interjeru

Vonios kambaryje dažniausiai naudojami apvalūs arba kvadratiniai veidrodžiai. Norint sukurti unikalią išvaizdą, galima rinktis ir kitas formas, tačiau renkantis veidrodį, kuris neatitinka šių populiariausių variantų, reikia atsižvelgti į tam tikras dizaino ypatybes. Jei visame vonios kambaryje yra aštrių kampų ir kampų, puikiai tiks ovalo formos veidrodis. Apvalūs arba kampuoti veidrodžiai gerai dera prie modernaus dizaino vonios kambarių, kuriuose dažnai nėra švelnių kraštų ir išlenkimų. Veidrodžiai su masyviais mediniais rėmais paprastai gerai tinka tik erdviuose vonios kambariuose ir pilnose prausyklose, tuo tarpu veidrodžiai su metaliniais rėmais gali ne taip ilgai išsilaikyti – jiems reikia daug priežiūros.

Itin mastyvus veidrodžio rėmas užgožia kitas vonios kambario detales

Vonios kambario veidrodžiai būna įvairių formų ir dydžių. Jie gali būti įrėminti arba be rėmo, o rėmas paprastai gaminamas iš medžio, metalo arba plastiko. Retesnių medžiagų ir tekstūrų galima įsigyti tiems, kurie nori, kad jų namų dekoras būtų originalus.

Lango ir veidrodžio priešprieša

Rinkdamiesi veidrodį vonios kambariui, įsitikinkite, kad veidrodis ir langas būtų vienodame aukštyje. Taip pat svarbu veidrodį pakabinti taip, kad jis atspindėtų kuo daugiau į kambarį patenkančios natūralios šviesos.

Veidrodžiai vonios kambaryje turi ne tik estetinę vertę, bet ir yra gyvybiškai svarbūs elementai, padedantys įnešti šviesos ir jaukumo! O tiems, kurie nori originalumo ir modernumo, jie tampa viena svarbiausių jūsų erdvės interjero dizaino dalių.