Blakstienų priauginimas Vilniuje

pagal | 2016-04-20

Blakstienų priauginimas Vilniuje

blakstienų-priauginimas-vilniuje-1

blakstienu priauginimas Vilniuje

Blakstienų priauginimas Vilniuje atliekamas grožio salone, naudojant kokybiškas ir profesionalias priemones. Klasikinis blakstienų priauginimas, tai kai naudojamos dirbtinio pluošto, dažniausiai audinės kailio ar šilkinės ir klijuojamos santykiu viena dirbtinė prie vienos natūralios blakstienos, su minimaliu kiekiu klijų. Tankumas priklauso nuo to kiek natūralių blakstienų turi pati klientė, o riestumą ir blakstienų storį galima pasirinkti, ir priderinti pagal akies formą, ar norimą galutinį rezultatą.

Galiu pasiūlyti ir labai plonų, natūraliai atrodysiančių, ir vidutinio storio, kurios atrodys šiek tiek ryškesnės. Blakstienų ilgiai nuo 7 mm iki 15 mm, riestumai C (natūralesnis) ir D (labai riestos). Norint galima ir pakeisti akies formą, iš siaurų  galima sukurti atviresnių akių vaizdą, iš didelių ir apvalių suformuoti kiek siauresnių, su prailgintu akies krašteliu. Kiekviena gali turėti nuostabų ir išraiškingą žvilgsnį.

Priaugintų blakstienų priežiūra priklauso nuo kiekvienos individualiai. Po priauginimo 24 h negalima jų šlapinti, maudytis karštame duše, nes pirmąją parą vis dar džiūva klijai. Taip pat reikėtų vengti pirties, saunos, negulėti ilgai karštoje vonioje, nes nuo karščio ir drėgmės klijai ima tirpti, todėl greitai iškrenta. Prailginti blakstienų išnešiojimą dar galima nenaudojant riebių kosmetikos priemonių aplink akis,  nenaudoti akių valiklio, kurio sudėtyje yra aliejinių medžiagų. Naudojant akių pieštuką, ar šešėlius būtinai reikia akis paplauti vandeniu, pavalyti su ausų krapštuku suvilgytu miceliniu vandeniu,tam kad būtų nuvalomi makiažo likučiai ir susikaupusios dulkės.

Klasikinės blakstienos surenka daug daugiau dulkių iš aplinkos ir gali užkimšti blakstienų šaknis, todėl reiktų ypatingai kruopščiai jas valyti kas vakarą. Korekcijas reikėtų atlikti vidutiniškai kas 2-3 savaites, tam kad blakstienos atrodytų tvarkingos ir visuomet pilnai priaugintos. Pertraukas tarp priauginimų reikėtų daryti kas 6 – 9 mėnesius, tam kad blakstienų priauginimas nepakenktų natūralioms blakstienoms. Pertraukos laikas turėtų būti 2 – 3 mėnesiai, kadangi per tiek laiko gali pilnai atsigauti nusilpusios blakstienos.

Dirbdama kruopščiai ir atsakingai stengiuosi išpildyti visus klienčių pageidavimus dėl blakstienų priauginimo. Dirbu ir savaitgaliais, todėl norimą laiką galima suderinti labai lengvai, taip pat priimu ir merginas iš kitų blakstienų priauginimo meistrių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.