Vyro stilius – kas svarbu?

Visi vyrai nori atrodyti stilingai ir rengtis šiuolaikiškai. Jūs taip pat. Tačiau ką daryti jei visi stiliaus patarimai, kuriuos randate internete ar žurnaluose, nekelia didelio susižavėjimo ir nelabai atitinka jūsų pamėgtą stilių? Ką daryti jei manote jog pasirinkęs madingus šio sezono drabužius jūs gal ir būsite „stiliaus ikona“ mados ekspertų akimis, tačiau patys jausitės nejaukiai? Jei kyla tokie ir panašūs klausimai, kviečiame atkreipti dėmesį į žemiau pateikiamus kelis patarimus.

Vyriški aksesuarai

Savo vyriškus aksesuarus reikėtų derinti prie savo stiliaus. Jei jūs pripažįstate klasikinį ir brandų stilių, neužmirškite, kad vienas pagrindinių vyriškų aksesuarų yra kokybiškos vyriškos piniginės. Kodėl vyriškos piniginės? Juk kiekvienas vyras kiekvieną dieną nešiojasi bent po vieną piniginę. Kokybiška piniginė suteikia solidumo ir yra ilgalaikis pasirinkimas. Tą galima pritaikyti ir daugeliui kitų vyriškų aksesuarų. Iš esmės visi vyriški aksesuarai privalo būti kokybiški. Piniginės taip pat.

Solidi išvaizda

Visi vyrai nori atrodyti jaunesni, todėl dažnai perlenkia lazdą rengdamiesi jaunatviškai. Teisybė ta, kad norint būti madingu ir atrodyti solidžiu, pirmoje vietoje dėmesį skirti reikėtų brandumui. Būtent vyro branda patraukia moters dėmesį, kadangi branda, tiesiogiai susijusi su vyriškumu. Tai žinoma nereiškia, kad turite rengtis kaip senelis, tačiau nebūtina bandyti rengtis perdėtai jaunatviškai. Jau senai žinoma, kad klasikiniai aprangos sprendimai reiškia brandą.

Vyriškos kelnės

Amžina dilema vyrui – dėvėti džinsus ar kelnes? Šiomis dienomis galima rasti platų asortimentą tiek kelnių, tiek džinsų. Iš esmės, pasirenkant dėvėti kelnes ar džinsus, reikėtų atkreipti dėmesį į šių drabužių stilių. Juk vienos kelnės būna labiau aptemptos, tuo tarpu kitos – platesnės. Džinsai būna aukštu arba pažemintu liemeniu. Kokias kelnes pasirinksite, daugiausiai priklauso nuo jums priimtino aprangos stiliaus, todėl rinktis reikėtų apgalvotai.

Drabužių raštas

Ar ne keistai atrodytų gatvėje einantis vidutinio amžiaus vyriškis, kuris dėvi marškinius su vaikiškų filmukų herojais ar šmaikščiais užrašais? Tikriausiai toks vaizdas atrodytu keistai, todėl renkantis drabužius, reikėtų nepamiršti atkreipti dėmesį į drabužio raštą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.