Tailandietiškas masažas Vilniuje

pagal | 2017-09-07

Tailandietiško masažo istorija skaičiuoja 2000 metų. Paremtas ajurvedos filosofija, tailandietiškas masažas tikra atgaiva dvasiai ir kūnui. Teigiama, kad jo metu, stimuliuojant aktyvius žmogaus kūno taškus, kūnas atsipalaiduoja bei gyja nuo įvairiausių ligų. Tailandietišką masažą jau galima išbandyti ir Vilniuje.

Tailandietiškas masažas Vilniuje >>

Aromaterapinis viso kūno masažas

Masažas TailandoAromaterapinis viso kūno masažas – tai toks tailandietiškas masažas Vilniuje, kurio metu naudojami natūralūs eteriniai aliejai bei tam tikros masažo technikos. Masažo metu intensyviai stimuliuojami svarbūs žmogaus kūno energetiniai taškai ir taip šalinami toksinai bei  gerinama viso kūno būklė. Naudojami tik natūralūs eteriniai aliejai, padedantys atkuri fizinę ir emocinę žmogaus pusiausvyrą. Tailando masažo meistrų atliekamas aromaterapinis viso kūno masažas atpalaiduoja žmogų nuo streso, neigiamų emocijų bei rūpesčių naštos. Šis masažas tinka norintiems atjauninti, sustiprinti ir tonizuoti organizmą.

Tailandietiškas nugaros masažas

Tailandietiškas nugaros masažas dar viena tailandietiško masažo Vilniuje galimybė. Stuburas labai svarbus bendrai žmogaus sveikatai. Tai savotiškas šarvas visam žmogaus kūnui, saugantis nervų sistemą, vidaus organus ir audinius. Tailandietiško nugaros masažo metu  masažuojama pečių, kaklo, nugaros zona. Masažas padeda tiems, kurie jaučia įtampą sprando zonoje, skausmą nugaroje ar kitas nejudraus gyvenimo būdo pasekmes. Medikai teigia, kad nugaros skausmais skundžiasi vis daugiau pacientų ir tai yra rimta problema.

Tailandietiškas pėdų masažas

Vilniuje taip pat galima pasilepinti tailandietišku pėdų masažu. Tai pėdose esančių refleksinių taškų, atsakingų už tam tikrų organų sveikatą, stimuliavimas.  50 min. trukmės tailandietiškas pėdų masažas – tai menas, paremtas filosofija, jog visi vidaus organai turi savo taškus pėdose, todėl juos spaudant, galima paveikti tam tikrų organų sveikatą.

Masažas ne tik atgaivina pavargusias kojas, bet ir teigiamai veikia visą kūną, atpalaiduoja, pagerina kraujotaką. Pėdoms šis masažas naudingas tuo, jog padeda išlaikyti formą, lankstumą ir sumažina kai kurių negalavimų simptomus.

Gilias rytietiškas  tradicijas savyje talpinantis tailandietiškas masažas Vilniuje  – gražiam kūnui ir sielai. Tai puiki galimybė leisti sau pasimėgauti jėgas grąžinančiu masažo efektu. Renkantis tailandietišką masažą būtina prisiminti, kad tai ne vien atsipalaidavimo būdas, bet ir rimta gydymo priemonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.