Pokeris gali atverti puikias galimybes

pagal | 2016-08-03

Jei jau kurį laiką labai daug laiko praleidžiate studijuodami pokerio žaidimo literatūrą, turbūt spėjote pastebėti, kad tai labai sudėtingas žaidimas, skirtingai nei mano kai kurie pradedantieji pokerio žaidėjai, sakydami, kad pakanka perprasti pokerio taisykles ir prieš juos atsiveria didžiulės ir netgi neribotos galimybės. Suprantama, kad viskas nėra taip paprasta, todėl jei tai suprantate dar nė nepradėję žaisti realiais pinigais, jūsų rezultatai gali būti kur kas geresni.

Pokerio taisyklesPasidomėkite žaidėjais ir jų žaidimo stiliumi. Prieš sėsdami žaisti prie vieno ar kito internetinio pokerio stalo, galite įvertinti kaip žaidžia kiti jūsų būsimi oponentai. Kad tai padarytumėte, jums tikrai nebūtina dalyvauti patiems – viską galite stebėti iš šono. Todėl kuo geriau perprasite žaidėjus, tuo lengviau bus žaisti ir priimti sėkmingus sprendimus.

Įsiminkite savo oponentų priimamus sprendimus. Kai su savo varžovais prie to paties stalo žaidžiate daugiau nei valandą, galite pradėti perprasti jų būsimus ėjimus, tačiau visų pirma turite juos stebėti ir neišleisti iš savo akių. Analizuokite jų priimamus sprendimus, fiksuokite tai, ką jie įprastai daro, o tuomet visą tai labai gerai įvertinę, pasinaudokite tuo ir tapkite laiminčiais žaidėjais.

Pasinaudokite pradedančiųjų žaidėjų menka patirtimi. Jei sėsite prie pokerio stalo ir žaisite su pakankamai patyrusiais žaidėjais, turėsite gerokai pasistengti, kad jūsų žaidimas būtų pelningas. Tuo tarpu žaisdami su mėgėjais arba visiškai apie šį žaidimą nieko nenutuokiančiais žaidėjais, galite gerokai padidinti savo pokerio biudžetą. Žinoma, būkite atsargūs – kartais nemokantys žaisti žaidėjais priima neapgalvotus sprendimus, kurie jiems pasiteisina.

Naudokitės programomis, kurios padeda apskaičiuoti galimybes laimėti. Negalvokite, kad tai yra sukčiavimas. Kai kalbame apie internetinį pokerį, bene kiekvienas žaidėjas (nepaisant to ar jis yra pradedantysis, ar tikras ir patyręs profesionalas) naudoja pagalbines kompiuterines programas, kurios padeda labai greitai apskaičiuoti jūsų laimėjimus. Tai labai naudinga tuomet, kai vienu metu žaidžiate prie daugybės skirtingų pokerio stalų. Tokiais atvejais būna labai sudėtinga tinkamai susitelkti ir priimti teisingus sprendimus, todėl tokios programos padeda tai padaryti kur kas lengviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.