Medaus mėnuo užsienyje ar Lietuvos pajūryje?

pagal | 2017-09-01

Medaus mėnesis užsienyje gali kainuoti nuo 500 iki 10 000 eurų, priklausomai nuo to, kur keliaujama, po Europą ar į tolimesnes šalis (Jamaiką, Maldyvus ir pan.) ir kokio tipo būste apsistojama. Nes poilsis vieno kambario apartamentuose tenkina ne kiekvieną porą, dažnai jaunieji apsistojantys ilgesniam laikui, renkasi prašmatnius butus. Tai tikrai nėra pigu, todėl didelė dalis lietuvių po vestuvių vyksta neilgam laikui pakopinėti medų Lietuvos pajūryje, o tik vėliau, sukaupus pakankamą biudžetą, išvyksta į ilgą poilsinę ar pažintinę kelionę.

Po pasiruošimo vestuvėms ir ceremonijos bei šventės su artimaisiais, daugeliui norisi tik atsipūsti ir pagulėti paplūdimyje po saule. Be to ir šeimos biudžetas ištuštėja, po visų išlaidų vestuvių puotai. Todėl didelė dalis jaunavedžių leidžiasi į tikrąjį medaus mėnesį tik po kiek laiko, atsigavę, o vestuvių metu gautus pinigus (viena populiariausių vestuvinių dovanų) investuoja į ilgą ir tolimą kelionę. Iki tol pakanka pasidžiaugti įšventinta santuoka ir vietiniuose kurortuose: Palangoje, Šventojoje, Nidoje ar kitur.

 

Leidžiant medaus mėnesį Lietuvoje sutaupoma nemažai pinigų, nes kelionė atsieina pigiau, nereikia pirkti brangių lėktuvo bilietų; apartamento nuoma Palangoje, yra ženkliai žemesnė lyginant su pasaulinio populiarumo kurortais; o platus pramogų pasirinkimas prilygsta užsienio šalims, tik už mažesnę kainą. Lietuvos pajūryje sau patinkančias veiklas ras keikvienas – tiek ramaus poilsio mėgėjai, norintys tik gulėti, degintis ir palydėti saulėlydžius paplūdimyje; tiek ekstremalai, trokštantys kvapą gniaužiančių potyrių – lenktynių vandens dviračiais, šuolių parašiutu ar jodinėjimo jūros krantu.

Dar viena, populiarėjanti tendencija – vykti į medaus mėnesio keliones kartu su draugais. Jaunavedžiai susituokę artimomis datomis ir mėgstantys aktyvias keliones, leidžiasi poilsiauti kartu. Tokiu būdu sutaupoma, gaunama daugiau nuolaidų ir praleidžiamas geras laikas artimų draugų kompanijoje.

Galiausiai, kad ir kokią šalį pasirinksite, Lietuvą ar egzotišką salą, kad ir kokiame kambaryje apsigyvensite bei su kuo – tai nėra svarbiausia medaus mėnesio metu. Svarbiausia žmogus esantis šalia. Su juo atostogos – tai tobulas metas, kai pagaliau galima pailsėti ir daugiau laiko praleisti kartu, išsisukus nuo nuobodžios rutinos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.