Kokybiški laikrodžiai – neišpildoma svajonė ar realybė?

pagal | 2017-10-15

kokybiški laikrodžiaiKokybiški laikrodžiai džiugina savo šeimininkus. Ne tik rodo tikslų laiką, bet ir padeda sukurti prestižinį įvaizdį, puikiai papildo pasirinktą aprangos derinį.

Įsigijus laikrodį šis gali tapti neatsiejama kasdienybės dalimi. Juk kai kurie kokybiški laikrodžiai itin patogūs, prie jų priprantama, segima kasdien. Ir visai nesvarbu, ar tai pigus, ar brangus daiktas. Tad ir klausimą, iškeltą straipsnio pavadinime, lyg ir atsakėme: kokybiškumas yra realybė.

Tiesa, kad tai iš tiesų taptų realybe, gali tekti pasidairyti po laikrodžių parduotuves, kol pavyks atrasti ką nors visiškai atitinkančio poreikius. Na, o poreikių būna įvairių. Pavyzdžiui, vienam pirkėjui aktualu tik laiko rodymas. Kitas nori laikrodžio su datos langeliu. Kai kuriems interesantams viena iš pagrindinių savybių – atsparumas vandeniui. Kiti domisi, kiek laikrodis sveria. Ir t. t. Neabejotinai esate girdėję posakį „kiek žmonių, tiek nuomonių“, ir čia tas posakis puikiai pritaikomas.

Laikrodis – spontaniškas pirkinys?

O ar laikrodis yra spontaniškas pirkinys? Kaip ir bet kuriuo atveju, taip ir aksesuarą galima įsigyti spontaniškai. Visgi dažniausiai veiksmų seka kitokia: nusprendžiama, kad reikia įsigyti laikrodį; dairomasi į įvairius modelius; sudėliojami prioritetai, pliusai, minusai; įsigyjama.

Vienas žmogus skiria pusšimtį, kitas neapsiriboja vieno nulio zona, trečias nusprendžia pirkti už tūkstantį eurų. Tai pasirinkimo laisvė.

Pasvajokime

Kokybiški laikrodžiai gali būti pigūs, bet gali būti ir brangūs. O kokį pirktumėte, jei kas nors duotų tūkstantį eurų būtent šiam tikslui? Įsigytumėte kokį nors modelį už tokią kainą? Ar pirktumėte kelis laikrodžius po kelis šimtus eurų?

Konkretaus atsakymo nėra, nes svajonės – šis tas neapibrėžto. Bet jei tikrai svajojate apie naują laikrodį, kodėl svajonės nepavertus tikslu? Pavyzdžiui, galite sutarti su savimi, kad pabaigę darbo projektą save apdovanosite. Arba kad laikrodis bus kaip prizas už sumanų taupymo planą. Žodžiu, galima sugalvoti įvairių dalykų. O svajoti juk niekas nedraudžia.

Įsigyti laikrodį galima internetu

Pirkėjams šiais laikais svajoti lengviau, nes elektroninėse parduotuvėse eksponuojami produktai gali būti peržiūrimi, pavyzdžiui, vakare prie puodelio arbatos. Bet dar svarbiau, kad platus asortimentas nereiškia blogos kokybės. Tad kokybiški laikrodžiai – realus variantas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.