Kai keliaujate į pirtį

Pasiruošę keliauti į pirtį? Jau turite įsigiję kokybišką pirties kepurę? Pasirūpinote ir eteriniais aliejais, puikiai tinkančiais kaitinimuisi pirtyje? Tačiau jei viskas yra tinkamai paruošta, ar tikrai žinote visas pagrindines pirties taisykles? Kaip bebūtų keista, nemaža dalis žmonių, kurie mėgsta pirtį, neretai padaro vienokių ar kitokių klaidų, kurios kenkia jų sveikatai ar apskritai – poilsio kokybei. Todėl https://www.esaunashop.com/ pateikia keletą svarbių patarimų, kurių jokiu būdu nereikėtų pamiršti.

  • esaunashop.comPirtyje visuomet kaitinkitės dėvėdami pirties kepurę. Nemanykite, kad pirties kepurė naudojama tik vaikantis madų ar save įsivaizduojant tikrais ir užkietėjusiais pirtininkais. Anaiptol. Pirties kepurė turi labai aiškią ir konkrečią paskirtį apsaugoti mūsų galvą nuo perkaitimo, kuris pirtyje gali įvykti labai greitai – jei kaitinamasi labai aukštoje temperatūroje ir pakankamai ilgą laiką.
  • Į pirtį niekuomet neikite su papuošalais ar kitais aksesuarais. Žinoma, visi norime atrodyti gražūs, tačiau ar tikrai manote, kad pirtis yra būtent ta vieta, kurioje reikėtų vaikytis madų? Tikrai ne. Todėl į pirtį neženkite ant savęs turėdami papuošalų. Aukštoje temperatūroje jie greitai įkaista ir gali nudeginti odą. Tai įvyksta akimirksniu. Todėl pasistenkite save apsaugoti – visus papuošalus palikite už pirties durų.
  • Neikite kaitintis į pirtį, jei esate apsvaigę nuo alkoholio. Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad tai yra visiškai suprantama, tačiau nustebtumėte sužinoję, kiek daug žmonių šios elementarios ir labai svarbios taisyklės nepaiso, pirtyje kaitindamiesi gerokai apsvaigę nuo alkoholio ar netgi kitų preparatų. Tai yra labai pavojinga ir žalinga žmogaus organizmui. Todėl venkite to, kas gali sukelti daug neigiamų padarinių.
  • Pirtyje neužtrukite pernelyg ilgai. Norite pasiekti rekordą? O gal bandote pasirodyti prieš kitus? To daryti tikrai nėra patariama. Pirtyje turite elgtis saugiai. Ji jums turėtų padėti, o ne pakenkti, todėl nesistenkite joje išbūti kaip įmanoma ilgiau. Apsiribokite dešimčia ar penkiolika minučių. Tiek laiko trunkantis seansas yra visiškai normalus ir pakankamas.
  • Vartokite daug vandens. Pirtyje mūsų organizmas praranda skysčius, todėl reikia vartoti pakankamai vandens, kad juos atstatytume. Po kiekvieno pirtyje praleisto seanso išgerkite bent keletą stiklinių vandens.
Įvertinkite strapsnį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

nine − three =