Atostogos dviese ar su draugų pora ?

pagal | 2017-09-15

Atostogų metu bandoma suderinti poilsį, pramogas bei galimybę praleisti daugiau laiko su antrąja puse. Nuolatinis stresas, nuovargis bei darbai, poroms neleidžia pabūti drauge, atsiplėšti nuo rutinos, todėl atostogos pats geriausias metas tam. Tačiau, net ir būnant dviese norisi pramogauti, dalintis įspūdžiais su geriausiais draugais. Taigi kaip tai suderinti ? Ar geriau atostogauti tik su antrąja puse, ar kartu pasiimti ir draugus?

Kelionė su didesne žmonių kompanija būna pigesnė. Pavyzdžiui, 2 kambarių nuoma Palangoje kainuoja vos keletu eurų brangiau nei vieno kambario apartamentai. Taip yra dėl to, kad nepriklausomai kiek žmonių gyvena nuomotame būste, kambarinės ir kiti darbuotojai vis tiek turės atlikti savo pareigas bei numatytus tvarkymo darbus. Be to, įsigyjant pramogas dažnai taikomos nuolaidos grupėms, o perkant tam tikrą prekių kiekį, taip pat galima sulaukti malonių staigmenų.
Kasdieniai darbai ir galybė kitų reikalų neleidžia poroms daug laiko praleisti kartu, todėl atostogų metu praleidžiamos 24 valandos dviese gali tapti našta, kai jau persisotinama vienas kitu. Vertėtų atrasti minutėlę sau, paplaukioti ar pasivaikščioti vienam, norint atsipūsti. Taip pat, bendras gyvenimas kartu, buitis gali įkyrėti, o dėl to kyla konfliktai. Atostogos – metas kai poros mėgina pasinerti į romantiką ir visus šiuos nesklandumus išspręsti. Tačiau tai ne visada pavyksta, o drauge esantys draugai gali labai prablaškyti ir padėti tų konfliktų išvengti. Taip pailsima nuo vienas kito, net ir būnant drauge, o atostogų atmosfera išlieka gera.

Tropical beach vacation destination with hammocks, beach chairs, and palm trees in Tulum, Mexico.

Atostogos geriausias metas poroms ir draugų kompanijoms kaupti bendrus įspūdžius bei prisiminimus. Tada galima atsipalaiduoti nuo pastovių buities problemų bei darbų. Tačiau recepto kaip tai padaryti nėra, taip pat kaip ir neįmanoma pasakyti ar geriau atostogauti dviese ar su draugų kompanija. Vienintelis aiškus faktas, kad finansiškai dviejų kambarių apartamentai yra pigiau nei vieno, tačiau tai nėra vienintelis rodiklis apsisprendžiant. Vertėtų išbandyti ir tokį, ir tokį atostogų pasirinkimą, taip kiekvienas poilsio metas bus skirtingas, savaip unikalus ir malonus, o atsirandantys pastovūs atostogų įpročiai neatsibos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.