Ar pigūs skrydžiai gali būti dar pigesni?

pagal | 2017-11-22

Kelionių portaluose matote begalę pasiūlymų pigiai nuskristi į Rygą, Londoną bei Varšuvą? Galvojate vienu tokiu pasiūlymu pasinaudoti? Neskubėkite! Skrydžiai į Rygą bei kitus minėtus miestus gali būti dar pigesni. Svarstantiems apie atostogas šiuos miestuose, pirmiausia vertėtų pasidomėti kelionių planavimo taisyklėmis. Aišku, tai yra tik keliautojų patarimai, tačiau į juos tikrai būtų naudinga atkreipti dėmesį. Ypač tie, kurie nori keliauti kuo pigiau, turėtų skirti laiko domėjimuisi visomis taupymo galimybėmis. Patikėkite – jų tikrai yra labai daug. Keletą jų pateikiame žemiau ir galbūt jų dėka sutaupysite dar daugiau pinigų!

Skrydžių dienomis – skirtingos bilietų kainos. Nustebsite pamatę, kad skirtingomis dienomis bilietų kainos yra skirtingos. Kad ir toje pačioje rastoje kelionių svetainėje galite pasižiūrėti į pasiūlymus. Pasirinkite vieną dieną išvykimui ir matysite vieną kainą. Pasirinkite kitą dieną – tikėtina, jog kaina jau bus kita. Geriausia tai, kad tokiu būdu galima rasti „pigiausias“ skrydžių dienas. Tarkime, Jums reikalingi lėktuvų bilietai į Londoną po kokio mėnesio. Matysite, jog bus taikoma viena kaina. Tuo labiau – prieš žiemos šventes skrydžių kainos neretai pakyla. Tačiau nurodžius išvykimą po kelių mėnesių, pavyzdžiui – sausio mėnesiui, bilietai gali būti pigesni.

Planuojantiems atostogas, būtų naudinga apsidairyti kelionių agentūrose. Patyrę keliautojai teigia, kad keliones planuojantys patys, visada gali sutaupyti daug pinigų. Tačiau tai ne visada yra tiesa. Matote, kai kurios kelionių agentūros gauna specialias kainas tiek skrydžiams, tiek viešbučiams, tiek lankytiniems objektams. Tad, prieš tai reikėtų atlikti bent jau minimalius skaičiavimus. Sudėliokite planą: kokias vietas lankysite, kokį numerį viešbutyje imsite, kokias pramogas išbandysite. Galiausiai, pateikite pasiūlymą kelionių organizatoriams ir žiūrėkite kokią kainą jie pasiūlys už viską. Gali būti atvejų, kad kelionių organizatoriai pasiūlys geresnes poilsio sąlygas, į kurias bus viskas įskaičiuota.

Skirtingi oro uostai – skirtingos kainos. Kadangi Lietuva nėra didelė, joje keliauti antžeminiu transportu kainuoja nedaug. Netgi keliavimas viešuoju transportu iš vieno miesto į kitą kainuoja gana mažai. Turėkite galvoje, kad kelionės į Varšuvą iš Kauno oro uosto gali būti pigesnės negu keliaujant iš Vilniaus.

Sutaupyti pinigų galima įvairiausiai būdais, tad kitais metodais siūlome pasidomėti savarankiškai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.