4 idėjos, kaip supakuoti dovaną

pagal | 2016-12-06

pakavimo popieriusArtėjant kokiai nors progai imama galvoti apie dovaną. Svarbus ne tik pats įteikiamas daiktas, bet ir pakuotė. Šiame straipsnyje apžvelgsime keturis būdus. Tai pakavimo popierius, kartoninės dėžės, vokai ir maišeliai.

Pakavimo popierius

Pakavimo popierius – daug kūrybinės laisvės suteikianti priemonė. Pasirinkus norimą dizainą svarstoma, kaip būtų geriausia suvynioti dovaną. Tai įdomus procesas, skatinantis pagalvoti apie artimą žmogų, apie tai, kad sveikinimas turėtų suteikti jam malonių emocijų.

Kartoninės dėžutės

Ne tik dėžės, bet ir visos dėžės (t. y. ne tik mažos, bet ir didelės). Tai pabrėžia jų universalumą ir pritaikymo galimybes. Kitaip sakant, dėžės yra sprendimas pagal poreikius. Jei norite, papildomai apvyniojus pakavimo popieriumi pavyktų gauti dar dailesnį rezultatą. Taip sužavėtumėte bičiulį, kurį sveikinsite.

Vokai

Vokai dažniausiai praverčia norint įteikti čekį. Į voką taip pat patogiai įdedamas atvirukas. Nors, priklausomai nuo formos ir dydžio, tokia pakuotė gali būti tinkama ir kitokiems daiktams (didesniems). Tad kartais netgi mąstoma, kas labiau tiktų – pakavimo popierius ar vokas.

Maišeliai

Maišeliai – viena iš universalių priemonių. Juose puikiai telpa tiek knyga ar koks suvenyras. Maišelių būna įvairaus dydžio ir visokių spalvų, tad galima pasirinkti labiausiai patinkantį. Pastebėtina, kad būtent šis dovanų pateikimo būdas populiarus įvairiuose renginiuose, su verslu ar mokslu susijusiuose pristatymuose.

Taigi, keturios idėjos, kaip galite supakuoti dovaną. Beveik penkios, jeigu pakavimo popieriumi apvyniotą ir neapvyniotą dėžę traktuotume kaip du skirtingus variantus.

Iš šių eilučių paaiškėja, kad nemažai laisvės suteikiantis sprendimas yra būtent pakavimo popierius. Jis suderinamas su dėžėmis, jo būna įvairaus dizaino, taip pat atsiranda kūrybinė erdvė – galvojama, kaipgi čia suvyniojus tą dovaną.

Viena ir kūrybiškumo iliustracijų – dovana įvyniota taip, kad atrodo tarsi didelis saldainio popierėlis. T. y. dailiai surišama ar suklijuojama abiejuose galuose. Žinoma, galimybės priklauso nuo to, kokia yra konkretaus daikto forma.

Keturi (arba beveik penki) būdai turėtų praversti prieš bet kokią progą. Svarbiausia – malonios emocijos ir šventinė nuotaika. Tuomet kiekvienas iš čia aptartų būdų yra labai geras.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.