Vestuvių fotografai Kaune: kaip atrasti savo šventės fotografą?

pagal | 2018-08-26

Vestuvių fotografai Kaune

Vestuvių fotografas

Šiandien vestuvių fotografų pasiūla išties be galo didelė, todėl net ir patys išrankiausi jaunavedžiai tikrai turi iš ko rinktis. Tačiau, į ką reiktų atkreipti dėmesį, renkantis tokį svarbų žmogų savo išskirtinei šventei, kad vėliau galėtumėte džiaugtis nuostabiomis nuotraukomis? Štai keletas patarimų, kurie gali praversti.

Pradėkime nuo to, kad visi fotografai Kaune ar kitame mieste turi savo stilių: vieni mėgsta „gaudyti“ gražias akimirkas ir ragina šventės svečius elgtis natūraliai, specialiai nepozuoti, kiti priešingai – komponuoja nuotraukas. Taigi, pirmiausia būtina peržiūrėti fotografų nuotraukų galeriją ir išsirinkti jums labiausiai patinkantį stilių. Tiesa, geriau išsirinkti bent keletą fotografų, nes dėl specialisto užimtumo ar kainos keletas fotografų tikrai atkris.

Kitas svarbus momentas – fotografo patirtis. Ką tai reiškia? Patyrę fotografai Kaune ar kitame Lietuvos mieste kokybišką nuotrauką turėtų sukurti kadro darymo metu, puikiai darbuotis retušavimo programomis. Be to, nuotraukų retušavimas turėtų būti skoningas, o tai reiškia saikingas, svarbu gebėti išlaikyti natūralumą, spalvas, kurios bėgant metams šiek tiek išblanks iš atminties, o fotografijose liks tokios pat. Taigi, svarbu atkreipti dėmesį į fotografo patirtį ir kitų klientų atsiliepimus, kurie yra geriausias kiekvieno specialisto įvertinimas.

Vestuvių fotografai Kaune: kaip atrasti savo šventės fotografą?

Renkantis fotografą vestuvėms, labai svarbu su juo pabendrauti akis į akį. Pokalbio metu galėsite ne tik aptarti fotosesijos smulkmenas, idėjas ir galimybes jas įgyvendinti, bet ir pajusite ar su pasirinktu specialistu jums lengva bendrauti, ar jis girdi, ką jūs sakote, o gal beatodairiškai siūlo tik savo idėjas. Vertėtų atminti, kad profesionalūs vestuvių fotografai Kaune jokiu būdu nevers jaunavedžių ar svečių daryti tai, ko jie nenori, pavyzdžiui, su vestuvine suknele lįsti į jūrą vien dėl to, kad dabar tokios fotografijos labai madingos. Taigi, komunikacija tarp fotografo ir jo kliento būtina, labai svarbu, kad vienas kitą girdėtumėte ir suprastumėte.

Galiausiai, jei norite turėti nepriekaištingas nuotraukas, atlikite bandomąją fotosesiją.  Jos metu pamatysite, kaip fotografas dirba, ar patys jaučiatės gerai ir žinoma išvysite specialisto darbo rezultatą. Akys geriausias – vertinimo kriterijus. Nuotraukos jums patiks arba ne. Ieškantiems gero vestuvių fotografo vertėtų apsilankyti čia: paslaugos.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.