Tam, kad būtumėte patenkinti savo vestuvėse dalyvausiančiu fotografu

pagal | 2016-06-19

Vestuvių fotografasAr žinote, kad daugiau nei 70 proc. vartotojų yra nepatenkinti savo vestuvių nuotraukomis? Dar svarbiau, kad net 85 proc. vartotojų teigė besigailintys, kad didelio dėmesio neskyrė profesionalaus vestuvių fotografo pasirinkimui, todėl rinkosi visiškai aklai. Tai yra iš tiesų labai prasta statistika, tačiau būtent pastarasis veiksnys, t.y. netinkamas pasirinkimo procesas įtakoja labai dažną ir didelį nusivylimą turimomis vestuvinėmis nuotraukomis.

Be abejo, kadangi šioje rinkoje yra tiek daug skirtingų paslaugų teikėjų, daugeliui tampa labai sunku apsispręsti, kas yra kas ir kuris vestuvių fotografas galėtų būti tinkamiausias bei profesionaliausias. Tačiau jei fotografą rinksitės atsižvelgdami į tam tikrus bazinius kriterijus, viskas gali tapti kur kas paprasčiau.

Fotografo nuotraukos

Koks vestuvių fotografas gali neturėti savo atliktų darbų nuotraukų arba nenorėti jų parodyti savo potencialiam klientui? Atsakymas paprastas – prastas fotografas. Tuo tarpu, jei gausite pakankamai daug atliktų darbų pavyzdžių, galėsite apsispręsti ar nuotraukos, kurias peržvelgėte, jums atrodo profesionaliai ir tinkamai. Todėl niekada nepamirškite paprašyti parodyti vestuvių fotografo turimų nuotraukų.

Fotografo stilius

Žvelgdami į nuotraukas galėsite įvertinti ir vestuvių fotografo stilių bei fotografavimo metodiką. Nebūtina būti šios srities profesionalu, kad galėtumėte suprasti, koks stilius atsispindi visose nuotraukose. Įprastai kiekvieno vestuvių fotografo nuotraukose matyti tam tikras charakteris, todėl pagalvokite ar jis jums patinka.

Fotografo grafikas

Pasidomėkite, koks yra vestuvių fotografo grafikas. Jei jo grafike kasdien yra bent po tris ar keturias vestuves, pagalvokite, kokios kokybės nuotraukos galėtų būti? Kiekvienų vestuvių fotografavimas reikalauja nemažai laiko, kruopštumo ir didelių pastangų, todėl jei kiekvieną dieną fotografas kas kelias valandas lekia iš vienų vestuvių į kitas, vargu ar galima tikėtis labai profesionalaus darbo. Todėl įvertinkite jo užimtumą ir rezervuokite jums tinkamą laiką.

Paslaugų kaina

Kai kurie žmonės į šį veiksnį didelį dėmesį atkreipia pirmiausiai. Tačiau tai ne visuomet yra teisingas sprendimas. Juk jei orientuositės tik į žemiausios kainos pasiūlymą, tikrai negalėsite tikėtis paties profesionaliausio darbo. Nepamirškite, kad profesionalus vestuvių fotografas vertina savo darbą adekvačia pinigų suma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.