Paskolos internetu gavimas ir atsisakymas

pagal | 2017-08-08

Paskolos internetu gavimas ir atsisakymas

Kas tai yra paskolos internetu

Paskolos internetu tai ne taip seniai atsiradusi paslauga, kuria spėjo pasinaudoti apie 30% mūsų šalies piliečių. Žiūrint skaičių mastus, ši paslauga tikrai buvo reikalinga ir savalaikė. Ji atsirado tuomet, kai mūsų šalį užgriuvo krizė ir šalies gyventojų pajamos staigiai sumažėjo. Todėl, reikėjo atsirasti kažkam, kas paskolintų pinigų greitai ir be vargo. Taip atsirado kredito įmonės, kurios pradėjo teikti paslaugą — greitos paskolos internetu.

Kam reikalingos paskolos internetu

Greitos paskolos internetu gavimas ir atsisakymasPaskolos internetu buvo imamos daugelio piliečių, kurie negalėjo sudurti galo su galu. Jiems neužtekdavo pinigų pragyvenimui, ką jau kalbėti apie vis didėjančius mokesčius. Dėl šių priežasčių, paskolos internetu tapo vienu iš populiariausių verslų. Kredito įmonės reklamuodavosi visur kur tik įmanoma: televizijoje, naujienų portaluose, remdavo sporto varžybas. Vienu metu, tai tapo praktiškai nebevaldomu verslu. Prieš daugiau nei metus, vyriausybė susigriebė, kad paskolos internetu dalijamos per daug laisvai, todėl ėmėsi priemonių šiam verslui pristabdyti.

Buvo išleisti įstatymai, kurie pradėjo reguliuoti paskolų internetu palūkanų “lubas”, buvo nustatyti didžiausi galimi kredito limitai, kreditavimo taisyklės ir kita. Tai kažkiek suvaržė greitos paskolos internetu rinką, sumažino paskolų apyvartą bei kredito įstaigų pajamas. Tuo pačiu, pasunkėjo galimybės gauti greitą paskolą internetu.

Kaip gauti paskolą internetu

Norint gauti greitą paskolą, Jums reikėtų žinoti keletą pagrindinių reikalavimų, kurių privalo laikytis visos kredito įmonės, daliančios paskolas internetu. Visų pirma, Jūs privalote būti pilnametis mūsų šalies pilietis. Daugelis kredito įmonių paskolas duoda netgi ne nuo18, o 20 ar 21 metų gyventojams. Be to, kiekvienas paskolos gavėjas privalo dirbti ir gauti pajamas. Nuo Jūsų gaunamų mėnesinių pajamų dydžio, priklausys ir Jūsų gaunamos paskolos internetu suma. Visa tai veda link to, kad kuo stabiliau dirbate ir kuo didesnis Jūsų atlyginimas, tuo bus didesnė galima paskolos suma.

Kaip atsisakyti paslaugos internetu

Įsigaliojus paskolų reguliavimo įstatymui, galima atsisakyti greitos paskolos internetu. Per 2 dienas nuo pinigų gavimo momento, Jūs galite grąžinti paskolą nemokant jokių baudų. Žinoma, prieš tai būtina viską suderinti su Jūsų kredito įstaiga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.