Konteinerių nuoma laikinam gyvenamų patalpų įrengimui

pagal | 2017-01-28

konteinerių nuoma Ilgą laiką statybiniai konteineriai buvo siejami vien su prekių pervežimu ir sandėliavimu. Šiandien konteinerių nuoma tampa populiarus sprendimas laikinų gyvenamųjų patalpų įrengimui. Konteineriai gali būti jungiami į kelių aukščių ir pageidaujamo ilgio statinius, juose įrengiama elektra ir sanitariniai mazgai, konteineris apstatomas baldais ir modeliuojamas, atsižvelgiant į individualią dizaino viziją.

Konteinerių skirtumai

Itin plačios konteinerių pasirinkimo galimybės atitinka individualius klientų poreikius. Be to, didžiosios nuomos bendrovės siūlo itin palankias ir lanksčias nuomos sąlygas, užtikrindamos geriausius kainų pasiūlymus ir patogų nuomos termino pratęsimą. Kad būtumėte tikri nuomos paslaugų profesionalumu, bendraukite tik su šios srities lyderiais, kurie siekia realizuoti individualius užsakovų pageidavimus, siūlo modernius ir praktiškus sprendimus, įvairių dydžių, skirtingo išplanavimo statybinius konteinerius ir konteinerines patalpas.

Prieš pasirašydami nuomos sutartį, nuspręskite, kokio tipo konteineris atitiks jūsų išsikeltus tikslus. Jei abejojate, pasitarkite su nuomos bendrovių konsultantais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą. Svarbiausias konteinerio pasirinkimo kriterijus – tiesioginė jo naudojimo paskirtis. Konteinerinės patalpos gali būti naudojamos biuro įrengimui, drabužinei, saugos punktui, sandėliukui, statybininkų apgyvendinimui ir t. t. Iš tiesų viskas priklauso nuo jūsų idėjos. Jei patalpai keliami itin aukšti saugumo standartai, siūlome rinktis padidinto saugumo duris ir langus.

Konteineriai statybvietėse

Itin populiarus sprendimas – konteinerines patalpas naudoti keliems tikslams. Šiuo atveju reikėtų atsigręžti į statybų bendroves. Konteineriai itin dažnai statomi didesnės erdvės statybvietėse. Neretai jie montuojami į konteinerinius blokus ir kelių aukštų statinius, kuriuose dienos metu gali ilsėtis darbuotojai (išgerti kavos, persirengti ir t. t.), dirbti saugos darbuotojai ar statybų vadovai. Vakarais tokios patalpos atlieka sandėliavimo funkciją – konteineriuose laikomi daiktai ir statybinė įranga, kurią palikti lauke būtų nesaugu. Paprastai tokie konteineriai nėra jaukūs ir atitinkantys individualius darbuotojų poreikius, tačiau tai puikus sprendimas kelių valandų laisvalaikiui ar darbui. Beje, statybinės technikos nuomos bendrovės siūlo ne tik įvairių tipų konteinerius, bet ir plačią statybinių įrankių pasiūlą, atitinkančią tiek statybų bendrovių, tiek individualių klientų poreikius. Tai itin patogus sprendimas tuomet, jei jus domina ne tik konteinerinės patalpos, bet ir profesionalūs statybiniai įrankiai. Dirbdami su viena nuomos bendrove, džiaugsitės funkcionaliu ir sklandžiu darbu, mažesnėmis išlaidomis ir išsaugotu laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.