Kas dažnai pakiša koją verslininkams

pagal | 2018-05-10

Kas geriau žino, kaip plėtoti verslą, jei ne daug pasiekę verslo pasaulio atstovai? Kodėl gi turėtumėte lankyti seminarus, kuriuose teorinę medžiagą jums dėsto savo verslo neturintys lektoriai? Nejaugi tos pačios informacinės medžiagos jūs negalite perskaityti verslo literatūroje? Kas jus stabdo nuo asmeninio tobulėjimo? Kas neleidžia ieškoti medžiagos, kuri padėtų plėsti savo akiratį ir leistų įgyvendinti tai, kas iki šiol jums atrodė neįmanoma? Jei žvelgsite plačiau ir suprasite, kad visuomet galite pasimokyti iš tų, kurie nuveikė kur kas daugiau nei bet kuris apie verslo dėsnius pasakojantis mokytojas, tuomet pasieksite savo užsibrėžtą tikslą.

Trumpiau tariant, tokiu atveju jūs mokysitės iš geriausių. Kad viskas būtų paprasčiau ir greičiau – pasinaudokite internetu. Raskite verslininkus, kurie savo verslą išplėtę tarptautiniu mastu. Raskite tuos, kurie žino, ką daro. Tikri ir patyrę verslininkai žino tai, ko nežino smulkieji verslo savininkai. Todėl domėkitės jų biografija, skaitykite jų pasisakymus, išsiaiškinkite, kokias klaidas jie buvo padarę ir kokias išvadas priėmė tam, kad galėtų pajudėti pirmyn.

Niekada nemanykite, kad bankrotas yra verslininko kelio pabaiga. Daugybė daug pasiekusių verslininkų, kurių turtas šiandien skaičiuojamas milijardais eurų, per savo karjerą buvo bankrutavę ne vieną kartą. Ir tai jų nesustabdė. Tai neleido jiems nuleisti rankų ir pamiršti apie nuosavą verslą ir didelę nepriklausomybę. Jie tokias nesėkmes priėmė visiškai kitokiomis akimis. Jie nepalūžo ir nepradėjo manyti, kad jie nesukurti verslui. Todėl jokiu būdu susidūrus su tam tikra problema, visko nemeskite. Ieškokite išeičių ir galiausiai jas rasite.

Nors puikiai suprantama, kad vystant verslą jums bus aktualus įmonės steigimas, buhalterinės paslaugos, mokesčių apskaita 2018 metais, marketingo plano įgyvendinimas, darbuotojų paieška, mokestinių klausimų sprendimas, įvairios biurokratinės užduotys – tačiau tai tikrai nebus viskas, iš ko susideda verslas. Svarbiausia yra tai, koks bus jūsų požiūris, užsispyrimas, siekiai ir ryžtas. Jei žinosite, kad galite pasiekti daug ir kiekvienas naujas iššūkis jums suteiks dar daugiau stiprybės, tuomet anksčiau ar vėliau jūs tapsite sėkmingais verslininkais, kuriems nebereikės jaudintis dėl pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.