Kaip atrinkti vestuvių fotografus?

pagal | 2021-10-18

Vestuvės – viena gražiausių švenčių

Turbūt kiekvienas esame girdėję posakį, jog vestuvės yra viena gražiausių ir jausmingiausių švenčių žmogaus gyvenime. Kurių planavimas vyksta ištisus metus, o kiek dar bemiegių naktų, apmąstymų, kaip viską sudėlioti iki smulkmenų, jog viskas būtų tobula? Jaunieji, šiai šventei atiduoda visa save, jog visiems būtų jauku ir gera. Beabėjo, planuojantis šią šventę jiems reikalingi vestuvių fotografai. Kurių dėka galėsite mintimis dar daug kartų nusikelti tiek į šventę, tiek į romantišką fotosesiją. Tad šiandien norime pasikalbėti kokius vestuvių fotografus verta samdyti?

Vestuvių fotografai turi būti kruopščiai atrenkami

  • Profesionalus ir save gerbiantis vestuvių fotografas privalo turėti portfolio, kurį gali parodyti klientams, o šie galėtų įsivertinti, ar Jiems patinka fotografijos braižas, ar viskas dera pagal Jaunųjų skonį ir ar išpildo poreikius. Tai padaryti nesunku, tereikia skirti laiko ir detaliai patikrinti socialinių tinklų paskyras. Nuotraukos jose yra tarsi prekinis ženklas.
  • Atrodys banalus patarimas, tačiau privaloma gyvai pabendrauti su foto ar video specialistais, prieš vestuvių šventę. Visi mes esame skirtingi, ir ne visi vieni kitiems galime tikti. Jei bendrauti gyvai nepavyksta, bent jau suorganizuokite video skambutį. Patikėkite mumis, tai labai padeda.
  • Fotografai privalo turėti viešai prieinamą paslaugų kainyną. Tai turėtų būti informatyvi ir aiški duomenų lentelė ar grafa. Kokie yra foto paslaugų įkainiai, kokie yra galimi pasirinkimai tarp paslaugų paketo. Nepasitikėkite, tais fotografais, kurie neturi reprezentatyvios svetainės, ar nesinaudoja socialiniais tinklais. Greičiausiai tai yra šio verslo naujokai, kurie dar neturi profesionalios fototechnikos, ar reikiamų objektyvų skaičiaus. O ką jau bekalbėti apie patirtį.
  • Vestuvių fotosesijų įkarštis yra vasara, o likusį laiką vestuvės vyksta žymiai rečiau. Tai natūraliai iškyla klausimas, ką veikia fotografai, kai yra tiek laisvo laiko? Atsakymas paprastas – profesionalūs fotografai yra lankstūs, moka prisitaikyti ir persikvalifikuoti į kitas fotografijos nišas kaip: daiktų fotografavimas, romantiškos fotosesijos, ar fotografuoja nekilnojamąjį turtą.

Rekomenduojame

Beieškant vestuvių fotografų nepamiršti pasinaudoti aktyviomis facebook grupėmis, skaityti atsiliepimus internete. Būtinai žinokite savo biudžetą ir kiek valandų planuosite skirti fotografui. Atminkite, jog nuotraukos ir prisiminimai iš šios dienos išlieka visam gyvenimui.