greitas kreditas

Faktai apie paskolas ir kreditus, kurių galbūt nežinojote

greitas kreditasNors kreditas, gaunamas internetu, taip pat elektroniniams pirkimams puikiai tinkančios kredito kortelės mums jau tapę kasdienybe, iš tiesų yra dar daug faktų, kurių nežinome apie kreditų teikimą, naudojimą, istoriją, kredito korteles. Štai keletas įdomybių.

Iš tiesų jūsų kredito kortelė neturi galiojimo pabaigos

Kalbant apie bankų išduodamas kreditines korteles, vertėtų patikslinti, kad paprastai jos neturi savo galiojimo pabaigos. Dažnai taip yra, kad nors kreditinė kortelė ir pasibaigusio galiojimo, kreditas vis tiek gali būti išduodamas. O nutrūksta galiojimas tada, kai bankas ją aktyvuoja kaip negaliojančią, tai yra, kai užsisakote naują. Ta galiojimo pabaiga yra skirta kaip dar vienas identifikavimo rodiklis, suvedant kreditinės kortelės duomenis į apsipirkimo vietą. Žinoma, ne visur viskas taip pat.

Esančiomis kredito kortelėmis būtų galima apjuosti žemę 3.5 kartų

2012 – ųjų metų duomenimis, kredito kortelių pasaulyje jau buvo pagaminta jau tiek, kad jas suglaudus kraštais, būtų galima apjuosti visą žemės rutulį net 3.5 kartų. Tai bent. Vadinasi, tikrai nemažai kortelių ir plastiko yra pagaminta. Įdomu, kaip ši statistika atrodytų, jeigu greitas kreditas taip pat turėtų savo kreditinę kortelę? Tikriausiai pasaulį tuomet kreditai internetu apjuostų net ir 10 kartų. Tiesa, kiti turėtojai dažnai šaiposi iš to, kad mes vis bandome kažką skaičiuodami prilyginti dalykus nerealiems masteliams. Bandymas apskaičiuoti, kiek kažko reikės, kad apjuostume rutulį, yra labai populiarus. ?Kitas labai žymus – bandymas paskaičiuoti, kiek kažko reikės, kad būtų pasiekiamas atstumas į Mėnulį.

Pirmosios kredito kortelės buvo naudojamos tik Niujorko restoranuose

Nors dabartiniai kreditai internetu suteikiami pačiomis paprasčiausiomis, maloniausiomis sąlygomis, tačiau kažkada, kai tik prasidėjo kreditų istorija, viskas buvo kur kas sudėtingiau. Ir pačios pirmosios prieš 70 metų atsiradusios kortelės atsirado, aišku, Amerikoje. Jos buvo sukurtos ir pritaikytos tam, kad būtų paprasčiau atsiskaityti restoranuose ir viešbučiuose Niujorke. Galbūt būtent dėl to, jų ir saugumo reikalavimai buvo tokie menka – tiesiog plastikinė kortelė su vardu, pavarde, data, kodu. Dabar perkant internetu mes dažniausiai naudojame dar ir apsaugos Paypal sistemą, kad niekas nepaimtų mūsų pinigų. Tačiau kadaise tos pirmosios kortelės buvo puikus būdas greičiau atsiskaityt.

Moterys kredito korteles naudoja taupiau

Pažvelgus į pasaulinę statistiką, kredito korteles atsargiau naudoja moterys. Jos paprastai suvartoja mažesnį balansą, rečiau naudoja kortelę, o pinigų paskirtis dažniau būna įvairūs mokesčiai, reikalingi pragyvenimui. Vyrai kortelę naudoja drąsiau, dažniau ir neretai iš jos pinigų tiesiog perka kažkokius daiktus, techniką, automobilius. Įdomu, kokią statistiką mums suteiktų greiti kreditai? Turbūt statistika gerokai skirtųsi, nes kreditai, paskolos yra paimami tik tada, kai jau labai reikia, be to, jie iškart turi nemažas palūkanas, todėl kiekvienas dar pasvarsto, ar tikrai nori imti tą paskolą. O štai su kreditais, kurie yra kreditinėje, paprastai pirmąjį mėnesį net nepatiriama jokių nuostolių. Nereikia mokėti palūkanų.

Kuo skiriasi kreditinė kortelė ir kreditas internetu? Galima sakyti, kad kreditinė kortelė yra tarsi atsarginė jūsų piniginė, kurią turite ir iš kurios kartais galite paimti, bet paskui būtinai reikia vėl grąžinti. Bankai paprastai suteikia tam tikrą kredito limitą, kad piniginį nebūtų begalinė. O štai kreditai internetu ir paskolos yra kas kita. Tai jau yra nuo pirmosios sekundės traktuojama kaip paskola, ji turi savo kainą ir palūkanas, nors kai kurie tiekėjai mažoms sumoms ir trumpam terminui siūlo lengvatas, nuolaidas ar nulinius procentus palūkanų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

1 × five =