Anglų kalbos kursai moksleiviams

pagal | 2015-12-31

Anglų kalbos kursai moksleiviams galimybė tobulinti tai, ką jiems suteikia ugdymo įstaigos bei ruoštis ateičiai. Galvojant apie baigiamuosius ar stojamuosius egzaminus, studijas aukštosiose mokyklose, be anglų kalbos – nė žingsnio. O jei perspektyvose įžvelgiamos galimybės mokytis užsienyje, anglų kalbos kursai gali tapti ta „vedamąja ranka“, kuri nuolat prilaikys kasdien tolimoje šalyje ir gelbės iš sudėtingiausių situacijų. Nes „moki žodį – žinai kelią“.

Anglų kalbos kursai yra skirti paaugliams nuo 13 iki 16 metų bei 17-19 metų abiturientams, kurie kursuose mokosi mažose grupėse ne tik pagal amžių, bet ir pagal turimų žinių lygį (prieš anglų kalbos kursus mokiniai yra testuojami). Mokymosi metu moksleiviai tobulins savo anglų kalbos žinias, bendravimo gebėjimus, o vyresnieji daugiausia dėmesio skirs tam, kas gali būti reikalinga anglų kalbos brandos egzaminams.

Mokymasis mažose grupėse daug veiksmingesnis nei individualus, nes:

 • Paspartina mokymosi tempą;
 • Daug labiau motyvuoja, o tai gerina mokymosi rezultatus;
 • Suteikia galimybę mokytis vartoti anglų kalbą praktiškai, bendraujant su grupės nariais.

Mokantis anglų kalbos kursuose ir siekiant mokymosi kokybės, naudojamos efektyvios mokymo programos: įvairi autentiška medžiaga (straipsniai, multimedija, garso ir vaizdo siužetai, kalbos žaidimai ir net kūno kalba) bei kalbų kursų priemonės, kurios yra išleistos kompetentingų užsienio leidyklų.

Siekiant maksimalaus mokymų efektyvumo ir patrauklumo, anglų kalbos kursuose naudojama šiai amžiaus grupei skirta metodika:

 • Organizuojami projektai, prie ko yra įpratę šiuolaikiniai moksleiviai;
 • Diskusijos bei pokalbiai;
 • Individualus darbas bei darbas poromis ar grupėmis;
 • Audio/video, multimedijos medžiagos analizavimas;
 • Įvairūs kalbų žaidimai;
 • Gramatikos teorijos vartojimas praktinėje kalboje;
 • Tarpiniai testai ir žinių įvertinimas.

Vyksta kursai ir besiruošiantiems laikyti populiariausią pasaulyje tarptautinį anglų kalbos egzaminą IELTS (angl. The International English Language Testing System). Jis padės įvertinti visus jūsų anglų kalbos įgūdžius – skaitymą, rašymą, klausymą ir kalbėjimą. Jūs sužinosite, ar pakankamai gerai mokate anglų kalbą, kad galėtumėte ja naudotis moksle, darbe, laisvalaikiu, gyvendami užsienyje. 11 ir 12 klasių mokiniai mokomi pagal specialiai sukurtą mokymo programą, sudarytą remiantis anglų k. valstybinio FCE ir IELTS egzaminų reikalavimais bei pasaulyje pripažinta metodika.

Savo žinias galite išbandyti nemokamoje bandomojoje pamokoje.

Anglų kalbos kursai vyksta vakarinėmis valandomis.

1 komentaras

 1. Dominyka Įrašo autorius(-ė)

  Sutinku, anglų kalbos kursai labai padeda greičiau išmokti anglų kalbą. Ilgai bandžiau mokytis anglų kalbos savarankiškai, tačiau po to, kai pasirinkau AMES anglų kalbos kursus, mokymosi procesas stipriai paspartėjo. Daug svarbiau ne tik “iškalti” taisykles ar suprasti kalbą, o ją naudoti praktiškai – grupinių kursų metu tai darai reguliariai ir nuolat, todėl ir žinios daug labiau įsitvirtina. Rekomenduoju!

Komentavimo galimybė išjungta.