Straipsnių Talpinimas

Reklaminių Straipsnių Talpinimas

Kaip patalpinti straipsnį į straipsnių katalogą?

Prieš talpindami straipsnius į katalogą, turite PRISIREGISTRUOTI. Prisiregistravę,  į savo el. paštą, kuriuo registravotės, gausite prisijungimo duomenis ir automatiškai sugeneruotą slaptažodį, kurį galėsite iš karto pasikeisti į Jums norimą.

Norėdami įkelti straipsnį — PRISIJUNKITE.

Atsidariusiame lange, kairėje pusėje pasirinkite: Įrašai > Kurti naują. Viršutinėje eilutėje “Naujas įrašas” parašykite savo straipsnio pavadinimą. Žemiau esančiame plote parašykite savo tekstą. Paveikslėlį galite patalpinkite su mygtuku “Įterpti failą“. Straipsnio paveikslėlį galite patalpinti pasirinkę langą “Specialus paveikslėlis“, esantį dešinėje.

Straipsnyje galite pažymeti raktinį žodį, kurį aktyvavus, žmonės bus nukreipiami į Jūsų interneto svetainę. Nuoroda aktyvuojasi grandinės ženkliuku, esančiu, viršutinėje įrankių juostoje.

Patalpinus  straipsnį, siūlome dešinėje pusėje, lange “Kategorijos” pasirinkti Jūsų straipsnį atitinkančias kategorijas. Taip skaitytojai lengviau ras Jūsų straipsnį. Lange “Žymos” surašykite pagrindinius savo straipsnio raktažodžius.

Ir svarbiausia — nepamirškite paspausti mygtuko “Atnaujinti“, esančio dešinėje pusėje. Taip Jūsų straipsnis bus išsaugotas.