Vidaus durys nuosavam namui: ką rinktis?

pagal | 2017-01-26

medinės vidaus durysJei statote ar remontuojate nuosavą namą, skirkite laiko tinkamų vidaus durų paieškai. Šių pasiūla tokia didelė, kad atitiks net ir išrankiausių pirkėjų poreikius. Tiesa, nereikėtų skubėti priimant sprendimą. Nepamirškite, kad vidaus durys formuoja bendrąjį namų stilių ir kuria atitinkamą atmosferą, todėl pagalvokite apie jų stilių, spalvas ir dekoro elementus.

Populiariausios – natūralaus medžio ir faneruotos durys

Vienas svarbiausių darbų – nuspręsti, kokio tipo duris rinksitės. Populiariausias sprendimas nuosavam namui – medinės vidaus durys. Natūralus medis siejamas su išskirtine prabanga ir natūralia harmonija. Tokios durys visuomet atrodys elegantiškai ir žavės unikaliais rašto sprendimais. Iš kitos pusės, minėtasis sprendimas siejamas su didžiausiomis investicijomis. Dar viena bėda – natūralaus medžio durys reikalauja daug priežiūros ir dėmesio. Tai itin nepraktiškas sprendimas, jei namuose auga maži vaikai ar laikote augintinį.

Itin populiarus sprendimas nuosavam namui – faneruotos durys. Svarbiausias minėtųjų konstrukcijų privalumas – natūralaus medžio durims artima estetika. Tokios durys atrodo stilingai ir prabangiai, tačiau jų kaina yra gerokai mažesnė už medžio gaminius. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, galima rinktis skirtingos sandaros duris, kurios skirsis savo tvirtumu ir ilgaamžiškumo standartais.

Masiškai ar individualiai gaminamos durys?

Ieškodami vidaus durų, turite nuspręsite, ar ketinate pirkti standartines konstrukcijas, ar duris gaminsite individualiai. Pastarasis sprendimas reikalauja gerokai didesnių investicijų, tačiau yra siejamas su pilnai įgyvendinta dizaino vizija ir unikaliais estetiniais sprendimais. Be to, paprastai šios durys gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra vertinamos dėl savo ilgaamžiškumo ir patikimo naudojimo. Masiškai gaminama produkcija kainuoja pigiau. Dar vienas privalumas yra tai, kad užsakytas duris gausite vos per kelias darbo dienas, todėl tai puikus pasirinkimas, jei norite namus įrengti greitai ir nebrangiai. Deja, dažnu atveju standartinė produkcija negali realizuoti individualių stiliaus poreikių.

Dizaino sprendimai

Kad namuose jaustumėtės gerai ir patogiai, turite nuspręsti, kokio dizaino duris rinksitės. Jei galvojate apie klasikinį interjerą, rekomenduojame rinktis tamsesnių spalvų konstrukcijas, kurios pabrėš gyvenamosios erdvės solidumą. Jei pirmenybę skiriate moderniam dizainui, rinkitės šviesių ar pastelinių spalvų konstrukcijas, kurios akimirksniu suteiks daugiau novatoriškumo ir originalumo. Būtina pagalvoti ir apie dizaino elementus. Minimalistiniam interjerui rekomenduojamos lengvai puoštos ir į akis nekrentančios durys, prabangiam namų stiliui – unikaliais, rankų darbo dirbiniais puoštos konstrukcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.