Vaikiski termosai. Kaip išsirinkti ir kur įsigyti

pagal | 2020-03-02

Kokie būna termosai vaikams

Pasivaikščiojimų su mažyliais metu tikrai reikalingas daiktas – termosas vaikams, juk jame maistas ar arbata gerokai ilgiau išlieka šilti. Vaikiski termosai pravers ir tais atvejais, jei vaikas lanko būrelius ir nemažą laiko dalį praleidžia ne namuose. O gal jūsų vaikas su vaikų darželio grupe ar su klase dažnai vyksta į ekskursijas? Greitą maistą, kuriuo atrodo taip patogu numalšinti alkį, tiesiog būtina pakeisti naminiu maistu!

Mažyliams, kurie dar nemoka neapsiliedami atsigerti iš puodelio, geriau įsigyti termo gertuvę.  Ji turi vamzdelį ir yra gana lengva, todėl mažyliui bus patogu atsigerti arbatos ar kompoto net ėjimo metu.

Klasikiniai termosai vaikams su siauru kakliuku labiau tiks vyresniems vaikams. Puodelį kaip ir  suaugusiems skirtuose modeliuose daugelyje atvejų atstoja termoso dangtelis.

Žinoma, yra ir maisto termosai vaikams — jų platesnis kakliukas, todėl į tokį „konteinerį“ galima supilti ne tik trintą sriubą. Vaikiskas termosas maistui yra mažesnio dydžio  ir apimties, nei suaugusiems skirti modeliai.

Kodėl man patinka Twistshake kompanijos maisto termosas kudikiams

Termosas kudikio maistui – daiktas, kurį labai dažnai imu su savimi, ypač kai einu pasivaikščioti su savo mažyliu. Mūsų pasivaikščiojimai paprastai trunka net kelias valandas ir maisto termosas vaikams tapo mums tikru išsigelbėjimu!

Pats Twistshake termosas atrodo labai prabangiai. Sau išsirinkau švelniai alyvinės spalvos, nors internetinės parduotuvės KIDY.eu svetainėje siūloma daug kitų įdomių atspalvių.

Termoso paviršius lygus, bet tuo pačiu jį galima pavadintini šiurkštoku. Jis visiškai neslysta rankose, o tai labai svarbu, turint galvoje, kad tai vaikiškas termosas.

Termosą puošia tik prekės ženklo pavadinimas. Užrašas labai kokybiškas ir net ilgo naudojimosi ir daugybės plovimų metu nenusitrina ir nepraranda savo pirminės išvaizdos.

Twistshake termosas užsidaro paprastu užsukamu dangteliu. Eksploatacijos metu įsitikinome teigiamomis termoso savybėmis. Dangtelis užsisuka ir atsisuka be didelių pastangų, o užsukus hermetiškai uždaro termosą. Per visą naudojimosi termosu laiką mums nė karto nenutiko taip, kad iš termoso būtų išbėgęs bent lašelis skysčio.

Viduje esanti termoso kolba pagaminta iš nerūdijančio plieno. Aš norėjau įsigyti būtent tokį termosą, kadangi visi tėvai supranta: termosas su stiklo kolba ir mažas vaikas – tiesiog nesuderinami dalykai.

O dabar papasakosiu kokius aš išskyriau twistshake termoso privalumus:

  • Konstrukcija iš nerūdijančio plieno su dvigubomis sienelėmis
  • Termoso labai gerai apgalvotas dydis, jį labai patogu laikyti rankose
  • Gėrimas išlieka karštas arba šaltas ilgą laiko tarpą
  • Platus kaklelis
  • Graži išvaizda
  • Patikimas dangtelis – niekas neišsilaisto
  • Kompaktiškas dydis
  • Twistshake termosą be galo paprasta prižiūrėti

Vaikiskas termosas Twistshake vienareikšmiškai nusipelno ypatingo dėmesio. Mano manymu, jis idealus!!! Bent jau aš tikrai neradau jokių minusų. Nė vieno trūkumo!!! Juk jis išsiskiria patraukliu dizainu ir kompaktišku dydžiu. Lyjant lietui ar pučiant atšiauriam vėjui twistshake buteliukas sušildys jus puodeliu karšto aromatingo gėrimo, o esant karštymečiui, atvirkščiai, numalšins troškulį vėsiu gaivinančiu gėrimu.

Kur įsigyti vaikišką termosą

Aš jau daug metų savo mažyliui praktiškai viską perku fantastiškoje internetinėje parduotuvėje KIDY.eu. Rubeliai kudikiams, termosai, patalynė ir daugybė kitų vaikiškų prekių internetinėje parduotuvėje KIDY.eu visada itin aukštos kokybės ir labai gražūs. Anksčiau jie prekiaudavo tik drabužėliais naujagimiams, o dabar pas juos galima rasti absoliučiai viską, ko reikia vaikui. Ši kompanija tiesiogiai bendradarbiauja su gamintojais, todėl pas juos tokios žemos kainos už originalius garsių Europoje prekių ženklų gaminius. Garantuota Europietiška kokybė. Kadangi aš jau esu nuolatinė klientė, tai man visada pasiūlomos ir papildomos nuolaidos, o tai, žinoma, visada džiugina.  Tikrai rekomenduoju šią parduotuvę absoliučiai visiems, kadangi KIDY.eu prekes pristato po visą pasaulį!