Tinkama šaldytuvo priežiūra – ilgo tarnavimo garantas

pagal | 2017-07-25

šaldytuvų remontas VilniujeŠaldytuvas – vienas tų buitinės technikos prietaisų, be kurių sunkiai įsivaizduojamas kasdienio gyvenimo komfortas (nebent priklausote tai žmonių kategorijai, kuri valgo tik viešojo maitinimo įstaigose ar taip taupote, jog mėsos šviežumą tikitės išsaugoti…balkone). Nors šis prietaisas priskiriamas prie nereikliausių bei mažiausiai priežiūros reikalaujančių, tačiau domėtis, kur atliekamas kokybiškas šaldytuvų remontas Vilniuje ar kitame, jums patogiame mieste, gali prireikti anksčiau, nei tikėjotės. Ir neskubėkite kaltinti gamintojo, neva šis, tikėdamasis padidinti pirkimo apimtį, į rinką paleido brokuotas prekes: šaldytuvai, kaip ir visos prekės, dažnai genda dėl netikamo mūsų elgesio. Į ką svarbu atkreipti dėmesį, norint, jog šaldytuvų remontas Vilniuje ilgą laiką nebūtų aktualus?

Raskite tinkamą vietą šaldytuvui

Ieškodami, kurioje virtuvės vietoje stovės naujasis šaldyuvas, atkreipkite dėmesį ne tik į patogumą ir estetinį vaizdą, bet ir…pastarojo poreikius. Šaldytuvas turi būti pastatytas kuo toliau nuo išorinės šilumos šaltinių (viryklė, tiesioginiai saulės spinduliai, radiatorius ir panašiai), o, tokios galimybės nesant, maksimaliai izoliuojant nuo jų sklindančią šilumą. Priešingu atveju ne tik išaugs sunaudojamos energijos kiekis (kartu – ir sąskaitą už elektrą), bet ir galėsite pradėti dairytis, kur atliekamas šaldytuvų remontas Vilniuje – iš aplinkos sklindanti šiluma neigiamai veikia kondensatoriaus bei kompresoriaus efektyvumą.

Nedarinėkite šaldytuvo durelių be reikalo!

Šaldytuvo durelių atidarinėjimo skaičius tiesiogiai proporcingas ne tik rūbų dydžiui: šis veiksmas įtakoja ir priesaiso veikimą. Atidarius šaldytuvo dureles, į pastarojo vidų patenka šiluma, ne tik didinanti bakterijų skaičių, bet ir lemianti spartesnį ledo kaupimąsi. Šaldytuvas yra priverstas intensyviau dirbti: ne tik didėja energijos sunaudojimas, bet ir greitinamas nusidėvėjimo procesas.

Reguliuokite temperatūrą

Pažiūrėkite, kokia temperatūra yra sureguliuota jūsų šaldytuve: šaldytuve ši turėti būti 4–5 °C,  tuo tarpu šaldiklyje – –18 iki –20 °C. Jei turimame šaldytuve nėra No-frost (savaiminio atitirpinimo) funkcijos, įrenginį tirpinkite reguliariai, pastebėję, jog šerkšno sluoksnis pasiekė 5 mm. Įsitikinkite, jog maistas, dedamas į šaldytuvą, būtų kambario temperatūros (nuo šilto maisto sklindanti šiluma gali sąlygoti šaldytuvo apšerkšnijimą), o, prieš dedant produktus į šaldiklį, rekomenduojama šiuos prieš tai atvėsinti šaldytuve.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.