Savaime limpančios dangos – ilgaamžis pasirinkimas

pagal | 2019-08-26

stogas

Kokybiško savaime limpančios dangos yra puikus pasirinkimas skirtingo pobūdžio darbams atlikti. Anksčiau jas naudojo tik statybų įmonės, tačiau šiuo metu jos prieinamos kiekvienam, kuris nori, kad net ir sudėtingų darbų atlikimas būtų kur kas paprastesnis, juolab, kurie nori, kad namai būtų sutvarkyti tinkamai nuo A iki Ž.

Kas yra limpančios dangos?

Tinkamai paruoštos savaime limpančios dangos sukurtos taip, kad juos iškart būtų galima klijuoti ant konkretaus paviršiaus. Kodėl jos taip vertinamos? Kadangi nereikalingas papildomas liepsnos šaltinis, kurios anksčiau reikėjo, kad danga būtų tinkamai pritvirtinta. Kadangi šis variantas yra kur kas saugesnis – daugelis žmonių džiaugiasi, kad stogų dengimas tapo kur kas paprastesnis ir net  nereikia samdytis profesionalų, kurie paslaugas teikia nemažais įkainiais. Tokiu atveju investuodami į kokybiškas dangas išvengsime mokesčių meistrams ir taip galiausiai savarankiškas stogo dengimas jums kainuos pigiau.

Kur naudojamos limpančios dangos?

Skirtingos bituminės lipančios dangos gali būti naudojamos dėl skirtingų priežasčių. Visgi, galima būtų išskirti šias pagrindines:

  • Puikiai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikalinga tam tikrų namų bei kitų pastatų grindų hidroizoliacija. Tai papildoma apsauga tose patalpose, kur nuolatos tvyro drėgmė, pavyzdžiui, rūsyje arba pirties prieangyje.
  • Žinoma, dažniausiai savaime limpančios dangos naudojamos tokiu atveju, kai reikalinga medžiaga prieš bituminę arba čerpę dangą. Kaip jau minėjome, galimas dangos dengimas naudojant specialias medžiagas ir atvirus ugnies šaltinius. Tačiau toks variantas toli gražu ne toks saugus, juolab, reikalauja daugiau laiko ir didesnio kruopštumo.
  • Ši danga labai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikalingas sutapdintų stogų įrengimas.
  • Galiausiai, ji naudojama ir kituose statybų sektorių darbuose, pavyzdžiui, atraminių ir pamatų hidroizoliacijoms įrengti.

Skiriantis poreikiui ir tuo pačiu dangos charakteristikomis – pamatysite, kad egzistuoja labai platus skirtingos dangos pasirinkimas. Siūlome tai įvertinus nesirinkti pačios pigiausios arba tokios, kuri lyginant su kitomis galimybėmis yra neįprastai pigi. Dažniausiai tuomet gauta produkcija neatitiks poreikių ir, deja, teks tenkintis ilgai netarnaujančiu darbu. O to nenori niekas.