Perkraustymo paslaugos

pagal | 2021-11-26

Atsižvelgiant į kiekvieną Lietuvos gyventoją, kurie dažnai keliauja iš buto į butą, perkraustymo paslaugos yra gan populiarus ir labai naudingas dalykas. Kai kurie žmonės ateina, kai kurie išeina iš tėvų namų į savarankišką gyvenimą, kai kurie palieka savo senus butus, kad galėtų dirbti ar mokytis kitame bute, kitame mieste.

Gyventojų, kurie nuolat kraustosi, skaičius vis didėja, todėl perkraustymo paslaugų paklausa taip pat neatsilieka. Mūsų kompanijos perkraustymo paslaugos siūlo pačias geriausias paslaugas. Montavimą ir išmontavimą atlieka patys kvalifikuoti darbuotojai, kurie gali susidoroti, net su labai dideliais objektais.

Mes naudojame didelį arsenalą įrankių, dėl įvairiausių gabenamų prekių ir pasižymime kūrybišku požiūriu į verslą, todėl dėl gabenamų daiktų galite nesijaudinti.

Jeigu norite pasinaudoti perkraustymo paslaugomis, vertėtų prisiminti kelias taisyklės, kad mūsų bendradarbiavimas būtų patogesnis ir malonesnis:

  1. Pradėkite ruoštis porą savaičių prieš pasirinktos datos. Prieš išsikraustant iš senojo buto surašykite visus daiktus ir nusipieškite planą, kaip ir kur turėtų atrodyti daiktai naujajame bute.
  2. Išmatuokite koridorių, durų ir laiptų pločius (esant liftui išmatuoti ir jį).
  3. Prieš pereinant, pabandykite atsikratyti nereikalingų dalykų,. Tai padės sutaupyti automobilio erdvę taip pati ir pinigų.
  4. Nepamirškite pakuotę, nuo to priklauso ar išliks nepaliestas visos kelionės metu.
  5. Pinigus, raktus, dokumentus ir higienos daiktus geriau nemesti atskirai, geriausiai, kad jie būtu visada po ranka.
  6. Kelionės metu vaikus ir naminius gyvūnus geriausiai siųskite aplankyti draugus ar giminės ir tik tada rūpinkitės įkurtuvėmis!
Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos

Mūsų kompanijos perkraustymo kaina priklauso nuo daiktų ir pakuočių kiekio. Taip pat dėl kainos yra svarbu ar perkraustymą norite atlikti diena ar vėlai vakare, o galbūt net naktį.

Palanku yra, tai, kad vakare ir naktį pervežimas kainuoja mažiau. Mūsų įmonė stengiasi pasiūlyti savo klientams pačias palankiausias ir geriausias perkraustymo paslaugos, kurios nebūtų dar vienas nemalonus dalykas. Be abejo stengsimės atkreipti dėmesį į Jūsų pageidavimus, nes tik tai yra mums svarbiausia. Nebelaukite daugiau, skambinkite į mūsų įmonė ir mes Jūsų perkraustymu pasirūpinsime.