Nauji butai Vilniuje – rinktis su pilna ar daline apdaila?

pagal | 2022-11-22

Nusipirkti butą šiomis dienomis vieniems labai lengva ir paprasta, o kiti, ypač norintys jo sau, ilgai ieško ir vis neranda ar nežinia ko delsia. Nekilnojamo turto rinka tikrai nestovi vietoje ir butai nuolat yra tiek parduodami, tiek ir perkami. Vieni nori turimą turtą kuo brangiau parduoti, o kiti ieško jį už kuo mažesnę sumą nupirkti. Taip ir sukasi rinka. Dalis pirkėjų ieško senos statybos buto ir jį nori remontuoti arba įsirengti pagal savo norus. Kitus domina nauji butai Vilniuje, kurie yra su daline apdaila ir tuomet pirkėjai gali būstą įsirengti taip, kaip nori patys. Galiausiai yra ir tokia dalis klientų, kurie nori pilnos apdailos ir nori sutaupyti laiko, kad nebereikėtų vargti ir ieškoti darbininkų bei statybinių medžiagų.

 

Taigi štai ir pirmieji butų, turinčių pilną apdailą privalumai – laiko sutaupymas. Nusipirkus tokį butą nebereiks sukti galvos, kokias grindis įsirengti, kaip dažyti sienas ar tinkamai įsirengti vonios kambarį. Namo statytojas tuo jau bus pasirūpinęs ir Jums pateiks puikų pasiūlymą, kuris gali atitikti Jūsų poreikius. Reikia pripažinti, kad toks būstas kainuos daugiau nei nauji butai Vilniuje, su daline apdaila. Bet įvertinkite tai, kad rūpesčių nusipirkus tokį būstą tikrai mažiau. Kartais net yra tokia galimybė, kad būtų nupirkti ir nauji baldai bei jie pastatyti naujajame Jūsų bute.

 

Tuo tarpu tie butai, kurie nuperkami su daline apdaila dažnai pirkėjų yra netinkamai įvertiname dėl būsimų darbų kaštų bei laiko jiems atlikti. Tuomet būna labai liūdna, kai tenka įkurtuves nukelti vis toliau ir toliau. Žinoma, visada yra galimybė nusipirkus būstą su daline