Kavos aparatų technologijos ir priedai

pagal | 2017-02-24

Šveicarų gamintojo JURA kavos aparatai užkariauja ne tik specializuotas technikos parduotuves, bet ir vartotojų širdis. Nors iš pirmo žvilgsnio modernaus dizaino JURA kavos aparatas gali atrodyti prabangos prekė, dėl savo aukštos kainos, tačiau kaip ir kiekvienas šveicarų gamybos daiktas jis turi aukštus kokybės parametrus, kurie leidžia kiekvienam mėgautis nuostabaus skonio, kokybės, šviežia kava vos per minutę. Juolab, kad kavos aparato gamintojas nestovi vietoje, bei tobulina kavos aparatus kasmet vis pritaikydamas jį tiems, kurie negali leisti sau įpirkti brangesnio kavos aparato. Šios firmos kavos aparatus pamėgo ir verslininkai bei viešosios įstaigos, kadangi JURA kavos aparatai pritaikomi ne tik buityje, bet ir darbe, kavinėse, dažnai naudojami pokylių metu.

Jeigu turite JURA kavos aparato modelį, tikriausiai žinote, kad kavos aparatams, kad jie veiktų dar geriau, reikalingi specialūs priedai. Tarkim, turite JURA impressa c60 kavos aparatą, kuri gamina tik juodą ir espresso kavą, o jūsų vienas iš šeimos narių ar svečiai mėgsta kapučino bei latte kavą. Ką tuomet daryti? Paprastai galite įsigyti specialią talpą pienui, su kuria specialaus garų vamzdelio dėka galėsite gaminti pieno putą. O kartu galima įsigyti ir specialų šaldytuvą pienui laikyti, kuris palaiko žemą temperatūrą, kad pienas ilgiau išliktų šviežias. Būtent tokie šaldytuvai ir yra specialiai pritaikyti JURA impressa c60 kavos aparatams.

Prie priedų dar priskiriami ir kavos puodelių šildytuvai. Ar žinojote, kad kava pagaminta šiltame kavos puodelyje suteikia kavai tikrąjį skonį ir kava ne taip greitai atšąla, tad ja galima mėgautis ilgesnį laiką. Tad JURA kavos aparatų gamintojai siūlo būtent įsigyti specialų puodelių šildytuvą, kuris neužima daug vietos ir yra išties naudingas, ypač norint padaryti įspūdį savo svečiams. Žinoma, šis priedas vertingesnis biure ar restorane.

Taip pat šveicarų kavos aparato gamintojai siūlo ne tik fizinius priedus, bet ir technologinius, pritaikomus skirtingiems kavos aparatams. Tarkim WEEB PILOT prietaiso dėka galima kavos aparatą užprogramuoti taip, kad jis ruoštų kavą pagal jūsų norimą receptą, o Internet Connectivity dėka galima prijungti savo kavos aparatą prie kompiuterio bei matyti kavos aparato būklę, gedimus ir apie juos informuoti gamintoją.

Taigi, kavos aparatai JURA impressa c60 gali būti paprasti, tačiau pritaikomi kiekvienam vartotojui, priklausomai nuo poreikių, o kiti šio gamintojo kavos aparatai turi savo techninius priedus, kurie palengvina kasdienini kavos ruošimo ritualą, kad kavą būtų gerti malonu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.