Elektriniai gyvatukai leidžia šilumą reguliuoti patiems

pagal | 2020-08-25

elektriniai gyvatukai

Visiems, ieškantiems neįprasto vonios kambario džiovintuvo rankšluosčiams, yra puikus sprendimas. Tai – elektriniai gyvatukai, kurie yra išmanūs savo funkcijomis. Juos reikia įjungti į elektros lizdą, nes veikia elektros pagalba.  Šie šilumos įrenginiai tinka ne tik vonioms kambariams, bet ir prieškambariams ar virtuvėms. Šiame straipsnyje atskleisime  kodėl verta įsigyti būtent šio tipo gyvatukus. Aptarsime kokie skysčiai naudojami, kad sumažintų elektrinių gyvatukų  elektrokoroziją. Papasakosime  kokios priežiūros reikalauja elektriniai džiovintuvai ir kiek laiko jie tarnauja. Taip pat pasakysime kurioje vietoje geriausia montuoti minėtą šildymo įrenginį, kuris bus vonios kambaryje.

Elektriniai gyvatukai – kodėl verta įsigyti būtent juos?

  • Paprasta pritaikyti savo poreikiams – juos galite reguliuoti pagal savo pageidavimus šilumos atžvilgiu. Kai reikia maksimalios šilumos, lengvai galima tai padaryti paspaudus mygtuką, kuris tam skirtas. O pačiomis šilčiausiomis dienomis elektrinis džiovintuvas gali būti išjungtas vos per kelias sekundes, nes tuo metu norisi tik vėsumos;

 

  • Ekonomiškumas – mokėsite tik už tą laiką, kai elektrinis rankšluosčių džiovintuvas bus įjungtas ir šiuo atveju sutaupysite nemažai pinigų;

 

  • Efektyvumas – elektriniai gyvatukai su termostatu, leidžiantys dar lengviau kontroliuoti patalpos temperatūrą, todėl dėl šio aspekto tikrai neteks nerimauti;

 

  • Itin lengvas montavimas – gali būti montuojami praktiškai bet kurioje šio kambario vietoje – svarbiausia, kad netoliese būtų elektros lizdas;

 

  • Stilingas dizainas – būna įvairiausių formų bei ryškiausių spalvų. Jums tereikia klausyti savo širdies ir viskas bus išpildyta.

 

Kokie skysčiai  naudojami norint sumažinti ar visai panaikinti elektrinių gyvatukų elektrokoroziją?

Juose naudojami tam tikri skysčiai – speciali alyva, antifrizas arba etilenglikolis. Pastarasis veikia panašiai kaip antifrizas: nuo šalčio neužšąla, negadina minėtų džiovintuvų, kurių viduje yra šis skystis. Visi trys elektriniuose vonios gyvatukuose naudojami skysčiai mažiau nei vanduo sumažina arba visai panaikina elektrokoroziją.

Kokios priežiūros vonios kambario rankšluosčių elektriniai džiovintuvai reikalauja ir kiek laiko jie tarnauja?

Specialios priežiūros gyvatukai nereikalauja. Elektrinius gyvatukus gamintojai rekomenduoja įžeminti, kad būtų išvengta elektrokorozijos. Patys džiovintuvai gali tarnauti 10 ir daugiau metų, kokybiškiems džiovintuvams suteikiamos ilgalaikės garantijos. Jas suteikia įmonės ar parduotuvės, kurios prekiauja šia šildymo įranga.

Kurioje vietoje geriausia montuoti minėtą šildymo įrenginį, kuris bus vonios kambaryje?

Geriausia vieta – netoli praustuvo, vonios ar dušo kabinos. Aukščiui taip pat nėra standarto, svarbu, kad besinaudojantieji džiovintuvu jį patogiai pasiektų nuo apačios iki pat viršaus.

Apibendrinant, drąsiai teigiame, jog elektriniai gyvatukai tinka visiems, norintiems būti šiuolaikiškiems turint šį įrenginį. Jie būna skirti ne vien rankšluosčiams ar rūbams džiovinti, bet ir įvairioms patalpoms šildyti. Šių gyvatukų priežiūra nesudėtinga. Rinkitės juos ir nenustosite džiaugtis šiuo atradimu!