Ar pigi skalda yra gera skalda?

pagal | 2017-01-17

Vienas iš dažniauiai mus kamuojančių šiandien klausimų yra gauti, pirkti pigiai. Tačiau kievienos kainos etiketėje neretai bandome įžvelgti ir prekės kokybę. Turbūt neretai esame įsigiję kokią nors pigią prekę, tačiau vėliau ja nusivylę, nes ji nebuvo patvari ar kokybiška.

Šioje situacijoje pigi skalda, gali paneigti visus iškylančius mitus. Pati skalda yra pigi organinė medžiaga ir turi net keletą puikių savybių. Pirmiausia akmens skalda yra itin ilgaamžė medžiaga. Antra akmens gaminiai yra ne tokie brangūs. Trečias ir neretai svarbus aspektas yra tai, kad pigi skalda bus ir praktiška ir nereikalaus itin didelio dėmesio bei laiko, jos priežiūrai.

Pigi skaldaŠį kartą nereiktų išsigąsti, kad pigi skalda, gali jus nuvilti. Pigios skaldos pagrindiniai bruožai ir charakteristika pilnai atitinka kitų statybinių ar apdailos medžiagų panaudojimą. Pigi skalda bus lygiai tokia pati kaip ir brangi skalda, tačiau sutaupysite. Nereiktų išsigąsti itin mažos akmens gaminių kainos. Kainai įtaką gali daryti vietinių gamintojų skelbiami įkainiai, sodo ir daržo prekių parduotuvės paskelbta dekoratybinės skaldos akcija, galiausiai neretai akmens gaminių kaina yra ženkliai mažesnė, kai ji siūloma  vietinių gamintojų, o ne importuojama iš kitų šalių. Šalies gamintojai ir jų įmonės dažniausiai siūlo pačią paprasčiausią ir elementariausią skaldą. Tarkim Lietuvoje labiausiai paplitusi pilka skalda. Tokios skaldos paplitimas Lietuvoje itin didelis, išgavimas nėra sudėtingas, todėl ir kaina nėra itin aukšta. Žinoma jeigu svarstote apie skirtingos skaldos akmens gaminių atspalvius ar formas, turbūt turėsite įsigyti kitų šalių atvežamą proukciją. Tokios prekės kaina jau bus brangesnė, tačiau to pasekoje turėsite ir didesnį pasirinkimo spektrą. Čia bus gausu įvairiausių atspalvių, formų, bei lengvai išsirinksite nuo smulkiausios iki stambiausios skaldos.

Žinoma rinktis skaldą vertėtų priėmus tikslų sprendimą, kam ji bus naudojama. Čia akmens gaminių panaudojimo būdų yra begalė. Akmens gaminiai, kitaip akmens skalda gali būti naudojama namuose: išklojant kiemą, įvairius susiekimo takelius, įrengiant alpinariumą, užklojant gėlynus ar medžių, krūmynų šaknis, neretai ir šalia gyvatvorių ar aplink namo teritoriją, tvorą galima išpilti skaldos ar akmenukų. Kapavietės, tai dar viena vieta, kurioje viena iš pagrindinių priemonių priežiūrai yra naudojama akmens skalda ir kiti jos gaminiai. Čia neretai kapavietės paviršius išpilamas pilka skalda, iš granito plokštės išpjaunami dažniauiai antkapiai arba išklojamas takelis, pastatoma tvorelė. Galiausiai įvairūs akmens gaminiai gali būti panaudojami netgi aksesuarų ar mados industrijoje. Galbūt nustebsite, tačiau neretai suknelės, palaidinės ar rankinės, aukštakulniai bateliai yra inkrustuojami stikliniais karoliukais, kurie yra tik viena iš daugelio skirtingų akmens gaminių.

Dar viena iš itin mėgstamų akmens gaminių panaudojimo būdų yra namų interjero kūrimas. Mėgstantys originalumą ir norintys savo namus paversti išskirtiniais, namų viduje įrengia specialų apšvietimą ir dekoracijas grindyse ar sienose. Tokios nedieles zonas galima užpildyti pilka skalda arba įvairaus dydžio ir atspalvių akmenukais. Namų jaukumui ir išskirtinumui čia itin tinka marmuro plokštės. Virtuvė, tai viena iš pagrindinių namų zonų, kurioje marmuro plokštės randa savo vietą. Židinių mėgėjai turėtų nepamiršti ir apsvarstyti galimybę atbrailas ir dalinai sienas papuošti dekoratyviomis akmens plokštėmis. Tokio tipo puošmenos namuose suteiks natūralumo  bei išskirtinumo pojūtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.