Akmens masės plytelių pasirinkimo niuansai

pagal | 2022-01-17

AKMENS MASĖS PLYTELĖS

Plytelės – ypač populiarus, patikimas ir ilgaamžis pasirinkimas. Jos gali būti naudojamos tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Jos yra ypač patvarios. Akmens masės plytelės, tai galimybė įrengti gražią, išskirtinę ir unikalią erdvę.

Linea komanda yra pasiruošusi padėti visiems klientams, kuriems rūpi kokybė, estetika. Mūsų salone yra platus asortimentas, čia yra išskirtinės plytelės, akmens masės plytelės, vonios plytelės, mozaika, parketlentės, fasadai ir fasado apdaila, kiliminė danga, pvc danga ir kt.

Susipažinkite su unikalia kolekcija, pakerėjusį ne vieną klientą.

„Nuances“ akmens masės plytelės, tai žaismingas, išskirtinis dizainas. Minimalizmas, švelnumas, estetika – šie trys žodžiai puikiai apibūdina tai, kas yra sukurta. Teraco bei betono imitacija, turinti labai platų spalvų pasirinkimą. O kur dar visos detalės, įspūdingi elementai ir mozaikos..

Šios akmens masės plytelės gali būti Bianco, Antracite, Nero, Avorio, Tortora, Cipria, Marrone, Grigio, Salvia, Cielo, Fiamma spalvų.

Atkartojančių teracą plytelių spalvos: Bianco Coccio, Grigio Coccio, Cipria Coccio, Antracite Coccio, Tortora Coccio, Avorio Coccio.

Visa tai lengva suprasti, kuomet pamatote vaizdą, todėl mes kviečiame apsilankyti el. parduotuvėje arba mūsų salone ir pasirinkti Jums tinkamą prekę.

Jeigu reikalingos išskirtinės akmens masės plytelės, patariame pasidomėti „Confetti“ plytelių kolekcija.

„Confetti“ – kelionė, kurios pradžia Venecijoje. Confetti, tai smulkūs, įvairių spalvų popieriaus skritulėliai, mėtomi į orą karnavalo metu.  O jeigu tai galima perteikti ant plytelių namuose? Tobulos akmens masės plytelės, kurios nepalieka abejingų.

Sakoma, jog šioje kelionėje atrasite visą pasaulio džiaugsmą, garsus ir miesto spalvas, kurie visada žavi savo nerūpestingumu bei išskirtinumu. Kodėl? Šios akmens masės plytelės yra itin modernios, šiuolaikiškos, įdomios. Akmens masės plytelės yra glazūruotos, turi matinį paviršių ir kontrastas.

Bianco Grigio; Bianco Petrolio; Bianco Beige; Bianco Cotto; Bianco Multicolor; Nero Grigrio; Nero Petrolio; Nero Multicolor.

Linea komanda rūpinasi, kad kiekvienas klientas atrastų sau tinkamą prekę, kuri padės namus paversti ypatingais, jaukiais, bet tuo pačiu išskirtiniais ir unikaliais. Kiekvienas galime kurti savo namus, savo svajones. Mes pasirūpinsime, jog Jūsų svajonės išsipildytų vos užėjus į saloną – išsirinkite tai, ko norite arba tiesiog pasigrožėkite ir pasisemkite įkvėpimo bei idėjų savo namų ar kitos erdvės įrengimui.