Naujieji Huawei telefonai – atradimas technologijų ir muzikos mėgėjams

pagal | 2018-08-25

huawei telefonai

Šiandien daugelis šiuolaikinių žmonių savo kasdienybės be išmaniojo telefono neįsivaizduoja. Nedideliame įrenginyje telpa praktiškai visas gyvenimas – muzika, socialiniai tinklai, nuotraukos, elektroninis paštas, navigacijos sistema ir pan. Tad nieko nuostabaus, kad išlepinti šiuolaikinių technologijų, keliame joms vis daugiau reikalavimų.

Išrankiausiems technologijų gurmanams šiais metais buvo pristatyti naujieji Huawei telefonai – Y6 2018. Kritikų teigimu, šie išmanieji telefonai – išmintingai suprojektuotas įrenginys, kuris turėtų patikti ne tik ištikimiems šioms kompanijoms gerbėjams, bet ir tiems, kurie pirmą kartą susigundys įsigyti naująjį produktą. Pirkėjai gali rinktis iš mėlynos, auksinės ar juodos spalvos telefonų aparatų, kurie puikiai tarpusavyje derina didelės raiškos (HD+) ir „FullView“ ekraną su puikiomis garso galimybėmis, o tai turėtų itin patikti melomanams. Kalbant apie muziką, vertėtų paminėti, kad šie Huawei telefonai palaiko didelį garsą, maždaug 88 dB, o tai yra gerokai daugiau, lyginat su kai kuriais kitais išmaniais telefonas. Be to, turėtų nustebti ir karaokės mėgėjai, nes telefonuose yra integruotas karaokės rėžimas.

Svarbu paminėti ir tai, kad naujieji Huawei telefonai palaiko grupinės muzikos funkciją. Tai reiškia, kad įrenginys leidžia susijungti net su 8 išmaniaisiais telefonais ir juos tarsi paverčia viena didele garso sistema. Tad, ši naujovė tikrai patiks vakarėlių mėgėjams, nes bet kur galima susijungti su draugais ir mėgautis puikia muzika bei koncertiniais potyriais. Ir tai dar ne viskas.  Naujasis Kinijos technologijų milžinės išmanusis aparatas palaiko „Huawei Histen“ technologiją, kuri leidžia sukurti 3D erdvinį garsą: priekinis – teatro efektas, platus – koncerto efektas ir šalia – ausies garsiakalbis.

Galiausiai reikia paminėti, kad šie Huawei telefonai išsiskiria puikiu dizainu, jie ypač maloniai priglunda prie delno, turi puikią galinę ir priekinę kamerą, kuri užfiksuos nuostabias gyvenimo akimirkas ir asmenukes ypač didele raiška, telefono atrakinimo veido funkciją, didelė talpos bateriją (3000 mAh). Taip pat telefone įdiegta vartotojo sąsaja EMUI 8.0, kuri užtikrina greitą ir paprastą telefono valdymą. Anot gamintojų, šis naujas telefonas leis mėgautis kiekviena akimirka.

Kyla klausimas ar tai brangus malonumas?  Užsukite į Kainos.lt ir palyginkite skirtingų telefonų modelių kainas įvairiose pardavimų vietose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.